2777
2789

من سه روزه پریودم عقب افتاده بیبی چک هم زدم منفی بود اما رابطه محافظت نشده داشتم و جدیدا دکترم بهم قرص پوکساکیم 5و فلوکستین 20داده ممکنه اینا تاثیری روش بذارن 

بچه نمیخوام

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

نه سفکسیم که نخوردم

اهان ببخشید پوکساکیم را اشتباه دیدم . نه این ۲ تا قرص تاثیری تو باردار شدن نداره . صبح بری ازمایش خون خطا نمیده دیگه 

گارنت اسم یه سنگه که به دونه های انار هم میشناسن🙂 کاربری دوم و جدیدم ....

اورژانسی اگر خوردی پریود رو بهم میزنه عادیه 

۲ هفته اگر از رابطه ایی ک میگی گذشته ۲ تا بیبی چک همزمان صبح با اولین ادرار بزن مارک روژان اینا ترجیحا بگیر

جفتش منفی بی هاله بشه یعنی باردار نیستی

فعلا هم میتونی با رازیانه و زعفرون کاری کنی پری شی

ولی زعفرون زیاده روی نکنیا فشارتو میندازه

اورژانسی اگر خوردی پریود رو بهم میزنه عادیه ۲ هفته اگر از رابطه ایی ک میگی گذشته ۲ تا بیبی چک همزمان ...

نه اورژانسی نخوردم یه بار. تقریبا دوهفته پیش رابطه محافظت نشده داشتم یکی هم یه هفته پیش ،بیبی چک هم یکیش فک کنم خراب بود اون یکی هم بعد دوساعت یه هاله کمرنگ انداخت

نه اورژانسی نخوردم یه بار. تقریبا دوهفته پیش رابطه محافظت نشده داشتم یکی هم یه هفته پیش ،بیبی چک هم ...

بعد ۲ ساعت اینارو ولکن من بعد ۵ دقیقه میندازم میره

نتیجه همون ۳ دقیقه اول مهمه

ازمایش برو بده هفته اینده