2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

رفته بودیم بیرون یه دوری بزنیم من یه دفعه اخبار لبنان و خوندم دیدم به بیروت حمله کردن ناراحت و نگران شدم،بعد رفتم تو خودم بهم گفت چیه منم جلو بچه نمیخواستم حرف بزنم سربسته گفتم دلیلش و ،کلی سرمدغرغر کرد که تو ملاحظه نداری،که چی ما چیکار داریم و برو تو اتاق ما نبینیم ناراحتی و از این نصیحتا

2803

سلام بقیه هم داره ؟

تا اینجا تو منم اگه قرار باشه با خانواده برم بیرون شوهرم یه چیزی رو بهانه کنه بره توی خودش ناراحت میشم غر میزنم حق داری ناراحت باشی ولی حق نداری بروز بدی حال بقبه رو هم خراب کنی 

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
قطعا حق با شوهرتالکی نگرانی اینجا هیچ اتفاقی نمی‌افتهالکی استرس به خانوادت نده

خدا کنه اونم همین و میگه،باورت میشه ذوق پسرم و میبینم بغض میکنم میگم نکنه این امنیت و خوشیشون بهم بریزه

رفته بودیم بیرون یه دوری بزنیم من یه دفعه اخبار لبنان و خوندم دیدم به بیروت حمله کردن ناراحت و نگران ...

حتما شوهرم از یه حا دیگه ناراحت بوده بعد میخواسته شما ناراحت نباشی و شادش کنی بنظرم

2801