2777
2789

ازدواج دومم شوهر الانم کلا ازدواج نکرده تا به حال برای ازدواج اولم نه ولی برای ازدواج دومم سنگ تموم گذاشتم از به خودم رسیدن بگیر تا تمیزی خونه خونه داری غذا پختن ژله دسر همه کی همیشه خانپادش ازم تعریف میکنن درحالی که خونه مادذم بودم دست به سیاه سفید نمیزدم اینم بگم بچه ها اینجا طولانی میشه به هیچ عنوان شرایط طلاق ندارم لطفا اگه میشه با این شرایطی که هست راهنمایی کنید ممنون چند بار بهم خیانت کرده خیلی ام دروغ میگه چیزی ام مصرف نمیکنه مثلا منو کتک میزنه فرداش که بهش میگم میگه من اصلا نزدمت چی میگی یا مثلا دیشب گفت بیا بریم شام بیرون فردا که میشه میگه من کی کفتم و من به شدت عصبی میشم اینم بگم دست بزن داره بدجور اکه چیزی بگه با کوچکترین حرفی عصبی میشه میریزه بهم هروقت دعوامون میشه زنگ به مادرم میزنه جوری تعریف میکنه که من مقصرم همیشه ام میگه تو مقصری من هیچ ایرادی ندارم مادرمم متوجه شده دروغ میکه زیاد تحویلش نمیگیزه از سرکارم که میاد خونه اول بهم سریع زنک میزنه در حده ۲ دقیقه با من که حرف زد بعدش میگرمش همش درحال مکالمه هستش تا مبگم کیه انقدر داد میزنه که فقط ت ا میدونه نمیخوام بدونم با چه دختری درارتباط چون شرایط ندارم طلاق 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

با این شرایطی ک درست کرده برات چ جوری نگیم طلاق

من‌الان هنوز شوهر نمیخوام ولی دوس پسری هم که نخواد شوهرم باشه هم نمیخوام..چون اگه قراره شوهرم نشه چرا باید دوس پسرم باشه؟ولی دوس پسر میخوام چون خیلی خوش میگذره ولی یه رابطه بی معنی و الکی هم نمیخوام، پس چکار کنم؟؟😂😂😂😂💔💔💔💔💔
چی باعث میشه بگی شرایط طلاق نداری؟

فامیل حتما. والا فامیل به هیچ جاش نیست. اینو به عنوان کسی میگم که خیلیا تو فامیلمون طلاق گرفتن، خیلیا دو بار حتی. فوقش دو روز ملت به این موضوع توجه کنن. بعدش میرن سراغ زندگیشون. این تو هستی که تا آخر عمر برا مردم تو یه زندگی مزخرف موندی و عمرت هدر شده 

2801