2777
2789

حال روحیم داغونه همش گریه میکنم نمیدونم چجوری برنامه ریزی کنم چجوری درس بخونم چجوری تست بزنم چقد مطالعه کنم امروز که معلم درس داد اصلا هیچی متوجه نشدم اومدم کلی گریه کردم بعد خواستم بخونم ببینم متوجه میشم ولی نتونستم  به نظرتون طبیعیه؟ دست خودم نیست همش استرس میدم به خودم از طرفی هم میترسم نهایی رو خراب کنم وای خداااا😭

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

من که تجربی نیستم ولی اولش که میری دبیرستان همین جوریه بعد کم کم راه میوفتی استرسم به اندازه خوبه جو ...

آره به رشته تجربی خیلی علاقه دارم هدفم هم قبولی تو رشته های تاپ هست

علاقه داری استعداد هدف انگیزه امید اتفاق دیگه ای برات نیافتاده مشکل خانوادگی چیزی نداری

مشکل خانوادگی دارم استرس و اظطرابم از بچگی داشتم تا دیروز فک میکردم خیلی آدم محکمی هستم ولی امروز فهمیدم نههه خیلی آدم ضعیفی ام 

ب خاطر استرسه که متوجه نمیشی و اینکه روزای اول کلا عادیه متوجه نشی

تمامِ من،حلالِ یک لحظه بودنت ֶָ֢➰💜  انتظار از عشق قوی تره این یعنی عاشق که باشی ممکنه نرسی اما منتظر که باشی حتما میرسی (:
اگه میتونی پیش یه مشاور یا مشاور مدرسه برو

اون برات برنامه ریزی میکنه قشنگ (البته اگه خوب باشه) حالا یبار برو ازش برنامه بگیر روی اون پیش برو اگه خوب بود که ادامه بده اگه نه برو پیش یه مشاور دیگه

از چه نظر سردرگمی؟

مسیر کنکور اینطوریه که چند ماه اول کلا گیجیو نمیدونی چیکار می‌کنی و وقتی تست میزنی از ده تاش یازده تاش غلط درمیاد تو یه ساعت به جای سی تا چهل تا تست کلا میتونی ده تا تست بزنی و نباید نگران باشی از این جهت چون همه اینجوریه حتی اونایی که پیش بهترین مشاورا میرن

@viara    

از تاپیک تو برداشتم این متنو😅

2801