2777
2789

همیشه ارجاع میدی به تاپیک های قبل 

چه عجب این تاپیکت بازه 😁

وسیع باش ، تنها ، سر به زیر و سخت🌚🌊❄️                                                                                                                                     •Kurd•

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

میشه ی صلوات برام بفرستین حاجتمو‌بگیرم🥺❤️ و دعا کنین چیزی ک منتظرشم بشه برام ب بهترین شکل ممکن

منم همه دعاها رو‌میخونم ان شاالله ک حاجتمو بگیرم...زیارت عاشورا و همه چیو 😓کاش بشه 

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس  امام حسین تورو ب رقیه ات تا محرم حاجتمو بده دارم جون میدم😭😭😭دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اون روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓.امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت.خدایا توروخدا

گفتی اسم بدین برا زیارت عاشورا 

دعا کن نی نی مو سالم بغلش بگیرم 🥺🙏🏻

توروخدا رد نشو.میشه برا حاجت دلم دعا کنین و صلوات بفرستین هرکس فرستاد بگه خوشحال بشم (اللهم صلی علی محمد و آل محمد)

درخواست میدم اسممو بگم عزیزم لطفا برام دعاکن وگرنه ممکنه از روی عصبانیت  جون خودمو بگیرم خیلی خستم

به امید آمدن فردایی که تمام دیروزها در مقابل شکوهش زانو بزنند   °🎡🪐~   ️هر کاربری رو بدون دلیل لایک کردم یعنی تو امضاش گفته برام دعا کنین من براش دعا کردم یا گفته صلوات بفرستین براش فرستادم و لایکش کردم.                                                           تلخ ترین لحظه شنیدن  خبر خودکشی دوست عزیزم  بود😭💔 
2801