2777
2789

از کرج تا تهران باید رانندگی کنم وقتی میرسم کلاس هیچ توانایی برای حضور در کلاس ندارم. مترو هم استفاده نمیکنم به خاطر اینکه بیش ار حد شلوغه و چند برابر بیشتر خستم میکنه.  اگر این ترافیک نبود مشکلی نداشتم با مسبر ولی سه مدل ترافیک همیشه تجربه میکنم ترافیک کرج ترافیک اتوبان ترافیک تهران.  وقتی میرسم دانشگاه واقعا خودم نیستم  خواستم بگم اگر کرج زندگی میکنید اصلا دانشگاه تهران قبول نکنید مگر اینکه خونه داشته باشید. خوابگاه اصلا نمیتونم زندگی کنم هم وسایلم امنیت ندارن هم اینکه دلم مخیط خلوت میخاد. 

😎💚🐬

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

ترافیک از ورداورد به بعد فقط😑😑حق داری ....به خدا

اگه تا اَبَد دلتنگت بمونم چی...؟🥀                                               من و این حاااال خراااابم ، تو و این خنده ی بی خود🦋یکی عاشق یکی مغرور قِصه از غُصه شروع شد 🦋میرم از هر جا که باشی از تمام این هوالی 🦋بعد این تو قاب قصه جای من پیش تو خالی❤️‍🩹🔐

عزیزم میدونم ربط نداره به موضوع تاپیکت ولی چون دانشجویی میگم گلم

دوست خوبم من تایپ ورد و  پاورپوینت و تبدیل فایل به پی دی اف   با هزینه  مناسب و دستمزد بعد انجام کار و تحویل فایل به شما گرفته میشود

تایپ هر اسلایدی ۶۰۰۰  هزار تومان,شش هزار تومان

به آیدی ایتا و تلگرام پیام بدید (نمونه کار هم دارم)

آیدی ایتا:

@khoday_mn2023

آیدی تلگرام:

@banoay_a

ما به فضای مجازیی پناه می بریم که از سختیای دنیای واقعی خلاص شیم...
یکبار دوست دارم با من بشینی داخل ماشین و صبح تا شب دانشکاه باشی ببینم باز میتونی اینشکلی قضاوت کنی ...

من یه روز میرم دکتر یا خرید میام هلاک میشم چه برسه هر روز😑

اگه تا اَبَد دلتنگت بمونم چی...؟🥀                                               من و این حاااال خراااابم ، تو و این خنده ی بی خود🦋یکی عاشق یکی مغرور قِصه از غُصه شروع شد 🦋میرم از هر جا که باشی از تمام این هوالی 🦋بعد این تو قاب قصه جای من پیش تو خالی❤️‍🩹🔐
2801