2777
2789

میشه بگین چیکارمیکنین که راحت بخوابین؟ 

اتاق خواب من با همسایه بالاییمون یکیه 

راه میرن صدامیاد حرف میزنن یا صدای جیرجیر تخت یا صدای زناشویی شون. 

نمیتونم تو اتاقم بخابم 

اتاق دیگ ای ندارم 

یجوری حساس شدم ی صدای ساده میپرم عصبیم میکنه نمیتونم بخوابم 

چیکارکنم بیخیال شم؟ نسبت ب سروصدا 

همش با گوشیم بازی میکنم بازم نمیشه 

(طبقه بالاییمون جاریمه نمیتونم بهش چیزی بگم خیلی سلیطه اس) چندبار غیرمستقیم گفتم صدای جیر جیر کمد و کشو یاویبره گوشی میاد هی میگه از طبقه سومه😑😑که نیست حتی خونش هستیم همون صداهامیاد انکارمیکنه) 

چ کنم

متاسفانه کاری نمیشه کرد طبق تجربه میکم به آدم بیشعور تذکر که میدی بدتر میکنه

همسایه بالایی ما یه زن تنهاست با دخترش ،از وقتی یهشون گفتیم با پاشنه بلند تو خونه راه میرن که بدتر سرو صدا کنن

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

ببینین صدای سفيد فقط برای خوابوندن نوزاد ها نیست. 

ماها خودمون بعضی ها باصدای کولر یا پنکه  دوست داریم میخوابیم 

یا یکسری ها با صدای باد میخوابن. حالا هر کی یه طور

اونهایی ک مشکل سر و صدای بیرون دارن حتما امتحان کنن خیلی جواب میده

من تو آپارتمانها روانی شدم جوری که الان حوصله جمع و شلوغی رو ندارم الان آپارتمانم رو دادم اجاره اومدم خونه ویلایی اجاره کردم ولی از بس روح و روانم تو اپارتمان داغون  شد الان تو ویلایی هیچ لذتی نمیبرم قبل اینکه مثل من روح و روانت داغون بشه یه کاری کن من افسردگی گرفتم تو اپارتمان.  

ما خونه گرفتیم طبقه شیش که دیگه بالاش طبقه ای نیست به خیال خودمون بعد مدتی دیدیم دارن بالای خونه ی ما خونه میسازن😵الانم که ساخته شده و مستاجر هم اومده امونمونو بریده یه حیاط هم درست کردن که میشه بالای پذیرایی ما یعنی برام مهمون میاد خداخدا میکنم سروصدا نکنن که آبروم نره فکرکن ساعت دو‌شب والیبال بازی میکردن بالامون

منم طبقه پایین پدرشوهرمم 

مادر شوهرم صبح ساعت ۶ شروع میکنه به شستن روفتن 

خواهر شوهرم تو راه رو آخ و بیف میکنه صبحا 

انگار میخ زیر کفش هاش گذاشته اونقدر که راه رفتنش صدا داره 

بجه های خواهر شوهر دیگری میان اندازه فیل هستن تو خونه بدو بدو میکنن تو راه رو تق تق میکنه .درها رو میکوبن به همدیگه 

اسفند دود میکنن در پنجره رو باز نمیزارن تا دو روز سر درد میشم 

مهمون میاد در خونه باز میزارن صداشون میاد 

باهمدیگه دعوا میکنن جیغ و داد میزنن گیس و گیس کشی میکنن دو تا خواهر شوهر های مجردم 😑🥴

یبار بهشون گفتم شما در خونه رو باز میزارید بو غذا پخش میشه تو راه رو میمونه بوی بد میاد تو خونه گفت تو در خونتون ببند بو نیاد من حتی لباسم بیرون نمیبرم تو خونه خشک میکنم 

اووووووه اگه بازم بگم یه طومار میشه 

فقط باید قرص بی‌خیالی بخوری وگرنه مثه من اعصابت ضعیف میشه کارت به دکتر قرص و روانشناس میکشه 

در بن بست هم راه آسمان باز است 🍃🌱
چی هست؟

تو بازار بزن صدای سفيد کلی نرم افزار میاد 

صدای کولر.. پنکه.. جاروبرقی.. ماشین لباسشویی.. دریا.. جنگل و... 

همه چی توش داره. با هر کدوم ک بخوای میتونی روشن میکنی میخابی. خوابت هم عمیق میکنه. صداش باید ملایم باشه. بزار نزدیک خودت 

منم طبقه پایین پدرشوهرمم مادر شوهرم صبح ساعت ۶ شروع میکنه به شستن روفتن خواهر شوهرم تو راه رو آخ و ب ...

دقیقا کارم از دکترگذشته دیوانه شدم از دستشون. در خونه و یجوری میبندن تمام خونمون میلرزه. مث اسب هم سم میزنن 

2801