2777
2789

من نزدیک دوماهه شبا قشنگ در گوشم می‌شنوم یکی اسممو میگی دیگه عادت کرده بودم که صدا بشنوم

کیه دیشب همش حالت سنگینی داشتم

یکی با صدای کاملا واضح گفت ساحره وایی مدام قلبم می‌ریخت نمیزاشت بخابم 

کابینت مدام صدا می‌خورد همش احساس داشتم یکی پشتمه تپش قلب داشتم 

که دیگه ساعت 6ونیم صبح بود که فک کنم دیگه از خستگی خابم برد 

چیکار کنم من خیلی میترسم هرچی سوره بلد بودم خوندم همش صلوات می‌فرستادم ولی انگار نه انگار 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

اسمتم اخه ترسناکه ولی من از اسم ساحره خیلی خوشم میاد...مطمعنی خواب نبودی؟؟نمیدونم چرا اعتقاد ندارم ...

نمیدونم چیکار کنم مطمعنم به هرکی بگم میگه توهمی شدی ولی نیس قشنگ می‌شنوم 

عزیزم تو خونت آب قلیون نریخته احتمالا ؟! 

ببین بنا به تجربه خودم دارم میگم ممکنه جن عاشق داشته باشی یا دعا با موکل فرستاده باشند برات.

سوره یاسین رو هفت مرتبه به نیت باطل شدن دعا و دور شدن نیرو های شیطانی از خودت بخون ممکنه این بین اذیت حس کنی یا احساسی داشته باشی که نباید بخونی ولی ادامه بده و قطعش نکن. دومین مورد هم چهار گوشه قرآن رو داخل یه کاسه آب فرو ببر و بگو به نیت دور کردن نیرو های پلید و جذب انرژی های مثبت 

بعد آب رو بپاش به در و دیوار خونت دقت کن آب از عمد رو زمین نریزد به حمام و دستشویی هم اصلا نریزه

عزیزم تو خونت آب قلیون نریخته احتمالا ؟! ببین بنا به تجربه خودم دارم میگم ممکنه جن عاشق داشته باشی ی ...

حتما انجام میدم شوهرم فقط شبا هست الانم دارم مثل چی میلرزم کسی هم ندارم برم پیشش 

نه نماز خون نیستم 🥲

همه ما به محض به دنیا اومدن دوتا همزاد داریم که یکیش شیطانیه . وقتی از انجام اعمال دینی واجب دور میشیم و یا گناه میکنیم اون همزاد شیطانی بر ما مسلط میشه این تو قرآن هم اومده . شروع کنید به انجام عبادات دور میشه . و اینکه اگه ادامه دار بود به متخصص متافیزیک اسلامی مراجعه کنید برای درمان . روحانی هایی هستن که تو حوزه درس متافیزیک خوندن و کارشون درمان این مشکلاته

2801