2777
2789
عنوان

شوهرم نمیزاره برم

418 بازدید | 23 پست

من ترم۷دانشگاهم،توعقدم، خرج دانشگامو پدرم میده

ترم جدیدم شروع شده هرسال اول هرترم شوهرم توبازی میره الانم بهم گفته دانشگا حق نداری بری

پارسالم همین بازی و دراورد تااخر ترم همش جوش و حرص خوردم

شماباشید چی بهش میگید

اصلا حرف تو سرش نمیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخاطر شوهررررررر 

آینده ات رو این همه زحمتتت رو هدر نده 

من باشم دانشگاهمو تموم میکنم 

من باشم درسمو ادامه میدم یه کار خوب پیدا میکنم مستقل میشم ببین این حرف رو کی گفتم

شوهر همیشه هست ولی موقعیت و مستقل شدن نه 

با زبون نرم رامش کن بگو اینهمه خوندم بابام طفلی خرج کرده حیفه دیگه آخراش ولش کنم قربونت برم😮‍💨

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘

لابد می ترسه اگه تشویق کنه خرج بیفته گردنت

الان نامزدی اگه سر هر چیزی الان کوتاه بیایی تا قیامت باید همین طور کوتاه بری پس الان مشخص کن میخوای دانشگاه بری یا نه میخوای سر کار بری یا نه

اگه خواستی با کسی بحث کنی اول دو تا سوال از خودت بپرس کجای زندگیش هستم؟ کجای زندگی مه؟اگه جواب هر دو منفیه پس ادامه نده

بهش اطمینان بده که دانشگاه رفتنت ضرری بهش نمیرسونه

مثلا اونجوری که میگه لباس بپوش برو رفتارت چ میدونم حسم میگه احساس ناامنی میکنه وقتی میری دانشگاه 

به خودش میگه با دانشگاه رفتنت ازش دور میشی یا زده میشی بخاطر همین میخواد نری

2801