2777
2789
عنوان

من چقد خنگممممممم

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 44 پست
خواهش میکنم عزیزمچقدر خوب ، موفق باشید یه تاپیک بزنید ک بقیه هر سوالی دارن و مشکلی دارن بهشون جواب ب ...

حتما خیلی ممنونم عزیزم❤️😍

خانما من آموزش زبان انگلیسی نذر کردم کسی خواست بهم بگه🥰جلسه ای ۵۰ تومن میگیرم فقط ❤️❤️❤️   تاپیک اولمو بخونید اونجا کامل توضیح دادم شرایط کلاسو و تحصیلات خودمو :))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی به شدتتتت خجالتیم 😂😑ببین پشت گوشی آدم میخورم 😂😂از زبون درازی بیرون هم خوبم ولی منظورم حرف زد ...

خب چرا ؟ باید ارتباط بگیری بالاخره با بقیه

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی
خب چرا ؟ باید ارتباط بگیری بالاخره با بقیه

نمیدونم

خجالت میکشم ، از آدما خوشم نمیاد

خودم اعتماد به نفس ندارم انگار ، قبلا خیلیییی داشتم به خدا طوری ک همههه بهم تیکه مینداختن ، ولی نمیدونم الان چرا نه

تنهایی انگار نمیتونم کاریو انجام بدم :/

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
نمیدونمخجالت میکشم ، از آدما خوشم نمیادخودم اعتماد به نفس ندارم انگار ، قبلا خیلیییی داشتم به خدا طو ...

خب نمیتونی خودتو منزوی کنی که

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی
خب نمیتونی خودتو منزوی کنی که

من حتی مهمونی هم نمیرم

مهمونم میاد از اتاق بیرون نمیرم

اگه برم تو اجتماع به مرور خوب میشه

ولی همین باشگاه و دانشگاه هم فعلا حرف نمیزنم

من حتی مهمونی هم نمیرممهمونم میاد از اتاق بیرون نمیرماگه برم تو اجتماع به مرور خوب میشهولی همین باشگ ...

خب خیلی تنها میشی

زندگی همین چهار صباح جوونی نیست

بعد ۳۰ سالگگیت خیلی نیاز پیدا میکنی به معاشرت

خیلی وقتا نیاز به گوش داری

نیاز به درد و دل داری

رفیق پایه استراحت و تفریح و سفر میخوای

وقتی یه جمعه ای بیکار شدی یه جمع دوستانه کوچیک و امن میخوای

با این سبک رفتار اینا رو از دست میدی، زندگی سخت میشه

خب خیلی تنها میشیزندگی همین چهار صباح جوونی نیستبعد ۳۰ سالگگیت خیلی نیاز پیدا میکنی به معاشرتخیلی وق ...

هیچ دوستی ندارم کلا

داشتما دبیرستان و بعدش ، ولی یا ازدواج کردن یا خودشونو دور گرفتن

منم کلا سیم کارت عوض کردم و دیگه با هیچکس در ارتباط نیستم نزدیک ۳ ساله ، پیدا کردن دوست هم سخته

آخه ببین با کسی حرف نمیزنم ، و میگم شایدم اونا خوششون نیاد با من حرف بزنن

هیچ دوستی ندارم کلاداشتما دبیرستان و بعدش ، ولی یا ازدواج کردن یا خودشونو دور گرفتنمنم کلا سیم کارت ...

بحث همینه

که حداقل اگر هیچ دوستی هم پیدا نکردی با آدما حرف بزنی

انتخاب نیست

واجبه

شاید خواستی بری چک نقد کنی، کی جات حرف بزنه؟ از ترس تپق نزدن هیچی نگی که پولتو میخورن

شاید خواستی به آتش نشانی و پلیس زنگ بزنی

شاید اخر ترم جزوه‌ت کامل تبود نیاز داشتی از یکی بگیری

بحث همینهکه حداقل اگر هیچ دوستی هم پیدا نکردی با آدما حرف بزنیانتخاب نیستواجبهشاید خواستی بری چک نقد ...

واییی نگووووو

من خرید میرم ، به خواهر کوچکترم میگم قیمت بپرسه 😑😑

واییی نگووووومن خرید میرم ، به خواهر کوچکترم میگم قیمت بپرسه 😑😑

به مشکلات بدی دچار میشی

جدی میگم

یه ویدیو دیدم چند روز پیش

از یه دختر ۶ ساله، تماس ضبط شده با اورژانس بود 

۳ نصفه شب دختر و مادرش توی جاده اراک ماشینشون چپ کرده بود، بچه با گوشی مادرش زنگ زده بود به اورژانس اطلاعات میداد

از اون وضعیت فجیع جون سالم به در برد اون بچه چون تونست حرف بزنه و نترسید از حرف زدن شمرده شمرده همه چیزو گفت

مادرش از دنیا رفت ولی جون خودشو نجات داد اگه نمیتونست صحبت کنه توی همون ماشین از سرما میمرد وسط زمستون

از اون بچه که کمتر نیستی

باید خودتو مجبور کنی و تمرین کنی و زور بزنی که بتونی با مردم ارتباط برقرار کنی وگرنه زندگیت خیلی خیلی سخت میشه

به مشکلات بدی دچار میشیجدی میگمیه ویدیو دیدم چند روز پیشاز یه دختر ۶ ساله، تماس ضبط شده با اورژانس ب ...

آره دیدمش منم اونو

دقیقا درسته

من تلفن ک اصلا جواب نمیدم 

هرجایی بخوام زنگ بزنم به مامانم یا خواهرام میگم

چند روز پیش میخواستم وقت دکتر بگیرم ب خواهرم گفتم بگیر گفت ب خدا یک ذره نمیگیرم ، خودت بگیر مگه میخواد بخورت 

حالا وقت هم گرفتم ولی نرفتم ، چرا ؟ چون مادرم خونه نبود ک همراهم بیاد 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

خودمم خسته شدم ولی نمیدونم چکار کنم ، صدام میلرزه حین حرف زدن

آره دیدمش منم اونودقیقا درستهمن تلفن ک اصلا جواب نمیدم هرجایی بخوام زنگ بزنم به مامانم یا خواهرام می ...

بذار بلرزه

یه مدت بلرزه عادی میشه

مرسی عزیزمخیلی ممنونم بابت راهنمایی هاتون 🙂🌱🌱

یاد خودم افتادم که ۶-۷ سال پیش ساعت ۳ نصف شب تو شهرمون زلزله شد یکم بعدش صدف بیوتی لایو باز کرد گف از فلان شهر کسی هست بیارم لایو از شدت زلزه بگه؟منم همینجور الکی درخواست دادم ک‌ من🙃🤣یهو قبول کرد تصویر لایو باز شد منم تو جام همه جا تاریک با لباس خواب و ریمل مالیده و جندین هزار نفر ررررر ادم تو لایو بعد میترسیدم ح بزنم ک بابام و مامانم بگن با کی حرف میزنی و بپرن تو اتاقم☹️صدف هم همینجوری داد میزد اسممو ک کجایی بیا بالا😂😂 منم ح زدم باهاش قشنگ کلی بعد فکر کن لایو رو سیووووووو کرد😂😂فرداش تو دانشگاه تو همه گوشی دخترا من بودم صدای خودم بود تو اتوبوس تاکسی حتی  سلف دانشگاه🤣 همه میگفتن عه همون دخترهههههه🙃

تو عمرم اونهمه خجاااالت نکشیده بودم والله

اگه عقل و شعور رو میتونستم واسه بعضیا بخرم باور کن جف چشامو میفروختم براشون یکم مغز میخریدم🫡
2801