2777
2789
عنوان

من چقد خنگممممممم

339 بازدید | 44 پست

شاید طولانی ولی سوتیییی

وایی بچه ها من دیوونه شدممممم ، فک نمیکردم اهل سوتی دادن باشم ولی متاسفانه هستم 😂😐

تا الان تنهایی جایی نرفتم ، جز باشگاه و دانشگاه

ک دانشگاه و باشگاه اصلاااااا اصلااااا با کسی حرف نمیزنم ، سوال بپرسن هم آروم جواب میدم میترسم تپق بزنم

واییی یاد یه چیزی افتادم تازه ، یه پسر اومد نشست کنار من ، البته یه صندلی بینمون بود وایییی خدااااا یادم میوفته میخوام سرم بکوبم به دیوار

نمیدونم هی داشت چی میگفت ، دو بار پرسیدم نفهمیدم ، سر و صدا زیاد بود تو کلاس ، بعد بار سوم زدم زیر خنده الکی ، بعد یه جوری نگاهم کرد ک انگار این اسکوله 😂😐 نمیدونم چی گفت ولی حرفش یا خنده دار نبود یا سوال پرسید 😐😐😐😐 فقط طوری ک نگاهم کرد خدااااااااا 😂😑😑 ، بعدم رفت کلا از کلاس بیرون 😐😐

فک کنم کار داشت میگفت به استاد بگو کار داشتم ، نمیدونم ، فقط فک کنید من خندیدم و بعد دهنمو کج کردم ، نمیدونم چطور بگم خداااا

فقط خیلیییی احمقانه بود

ادامه کپشن 😂😐

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

حالا این یهویی اومد ، میخواستم اینو بگم ، من خیلی هول میشم کسی ازم چیزی بپرسه ، اظطراب اجتماعی دارم ، عدم اعتماد به نفس ، کتابم میخونما ولی باز هیچچچچ

امروز یه دختره تو باشگاه ک چند وقت پی یه حرکتو اشتباه زد و بهش گفتم ، بعد از اون به بعد سلام احوال پرسی میکنه باهام

امروز داشتم میرفتم خونه لباس بیرون پوشیدم ، گفت داری میایی یا داری میری ، بعد چند ثانیه مکث گفتم نه دارم میام 😐 بعد گفتم نه دارم میرم 😐😐😑😑

ببینید کسی سوال میپرسه چند ثانیه مکث میکنم ، با اینکه جوابشو میدونم ولی ناخودآگاه کلا انگار آف میشم

شما بگید من چکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو خیابون از افراد رندوم آدرس بپرس و ساعت رو سوال کن،مخصوصا اونایی که بنظرت نباید بپرسی ازشون از همونا بپرس،از پسرا بپرس،دخترا هم بپرس،این کارو ۱ ماه انجام بده هر روز که رفتی بیرون درست میشه

تو خیابون از افراد رندوم آدرس بپرس و ساعت رو سوال کن،مخصوصا اونایی که بنظرت نباید بپرسی ازشون از همو ...

واییییی نههههه خجالت میکشمممم

منم مث تو بودم قبلانا انگار ذهن مشغولی داری

نمیدونم واقعا 

ولی حس میکنم میتونه خیلی بد باشه

چند روز پیشم زن همسایه کنار بقیه همسایه ها و مادرم و بقیه بود

گفت دانشگاه میری ، گفتم آره گفت چه رشته ای ، بعد ساکت شدم ، چند ثانیه مکث ، بعد گفتم ، انگار ک نمیدونم چیه یا یادم رفته

در صورتی ک اینطور نیست :/

به خودتون تلقین نکنید که اضطراب اجتماعی دارید در لحظه جواب دهید

ممنونم ، ولی نمیتونم 

ببینید میخوام ولی نمیشه

چندین بارررر پیش اومده

آخه من اصلا تو اجتماع نرفتم ، نه اینکه خانواده سخت گیری داشته باشم نه ، اتفاقا خانوادم تشویقم میکنن میگن دوست پیدا کن ، مث خواهرام برم باهاشون بگردم و رفت و آمد ، اما نمیتونم ارتباط بر قرار کنم 

2801