2777
2789
عنوان

چرا تا الان بیدارین

| مشاهده متن کامل بحث + 3163 بازدید | 334 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرت شیفته؟ بتظرم شبایی ک تنهایی برو خونه مامانت ولی چ جراتی ذاری رفتی بیرون تو پارک من تو حیاطم می ...

من میگم کلا از اون خونه بره من بودم تا الان سکته کرده بودم دور از جونش 

هَستیم زَ آشُوبِ جَهان فارِغ مُطلَق!✋🏻️
خب تخت خواب دارید یا کمد چوبی قدیمی

نه اینا از کثیفی میان فکر کنم‌ داداشم سرباز بود اونجا افتاده بود تو لباسش اومد خونه من اینطوری شد

هَستیم زَ آشُوبِ جَهان فارِغ مُطلَق!✋🏻️
ممنون بابت دعات دارو نوشته البته خیلی امیدواری داده وضعش ازبعدعمل خیلی تغیرکرده بهترشده اما بچه که م ...

عزیزم همسرتون آزو اسپرم یا اسپرم داره؟؟

من همسرم تحرک اسپرمش کم بود 

درمان خونگی هم انجام بده من بعد هشت باردار شدم 

خرنوب از عطاری بگیر پودرش رو بگو بهت بده با عسل و دارچین و مغز ها و سیاهدانه قاطی کن صبح ها یه قاشق بده همسرت بخوره 

خرما رو هسته اش رو جدا کن تو کره محلی تفت بده بهش دارچین بزن مغزهارو ریز خورد کن بریز توش مدام بده بخوره 

مربای زنجبیل هم درست کن روزی یه لقمه ی کوچیک بده بخور 

زیاد نخوره فشار رو میبره بالا 

روزی ده تا بیست دقیقه هم کیسه یخ بذاره رو بیضه هاش 

دو سه ماه این کارا رو بکنی مطمئن باش باردار میشی...

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یسال نشده حیفه بشورم وسایلموولی ریختخواب ک تو کمده نمیخواد بشورم که.مهم مبله ک نمیشه شست ممکنه تو ...

ساس زده خونتو؟؟ عزیزم فقط باید زنگ بزنین بیان سمپاشی کنن ...خودتون نمیتونین ...اون سمی که از دفاتر خدمات سمپاشی میزنن خیلی فرق داره ...خودتونم نباید چندروز خونه باشین.‌....سم هایی که خودمون بزنیم نمیمیرن ...یادمه خونه ی بابام افتاده بود اووووف مردیم تا ازبین رفتن ....تو تخت من افتاده بود که چوبی بود ...منم نمیدونستم اینا ساس هستن میدیدمشون ولی نمیکشتمشون فک میکردم خرخاکین .....تمام تنمو صورتمو خورده بودن افتضاااح من فکر میکردم از بچه گربه ای که پیدا کرده بودم از خیابون حساسیت گرفتم چقدررر دکتر رفتم چقدر امپول حساسیت زدم خوب نمیشدم ....تمام تنم پث مخملک شده بود خارش های وحشتناک و میخاروندم بدتر ملتهب میشدن ‌‌‌‌....تمام جونم ملتهب شده بود ازبس نیش زده بودن تا رسیدن به صورتم .....افتضاححححح شده بودم دم عید هم بود تو عقدم بودم فقط گریه میکردم فکر میکردم مریضی لاعلاج گرفتم نگوووو اینا از ساسه....از اتاق منم شروع شده بود از تختم ......مردیم تا ازبین رفتن ....تختمو سوزوندیم از اخر....تازه خریده بودم البته از سمساری .....بعد سمکارها که اومدن گفتن هرلوازمی میخرین حتی شونه ی تخم مرغ ...نباید وارد منزل بیارین ....دم در تو ظرف خالی کنین بندازینش یا هرچی میخرین جعبه و کارتنشو نیارین تو خونه ...دم در وسیله رو بیارین بیرون و جعبه و کارتن بندازین بیرون...چون مقوا و جعبه ها تو انبارها هستن و انبارها معدن ساس ....خواه و ناخواه بین درز کارتن و جعبه ها تخم میکنن و تو خونه ی مردم دنیا میان ....از همون موقع هیچ جعبه یا کارتن و مقوایی وارد خونه نمیکنیم حتی شونه ی تخم مرغ

کاربری سوممه بی دلیل و بی خبر از همه جا و همه چیز تعلیق شدمم اخه چراااااا😎😎😎😎 اسم هارو اصلا نمیخونم شاید تو یه تاپیک باهات هم نظر بودم و یجای دیگه باهات جنگیدم تو به دل نگیرر.😍مدافع و حامی حقوق حیواناتم ❤❤ عشق میدم بهشون و صد برابر عشق میگیرم ازشون ،خدا هم اون بالا میبینه و دعاشونو در حقم مستجاب میکنه 🤗🤗.اگه جایی گربه یا سگی دیدی دنبالت میاد نمی‌خواد بترسونت یا آسیب برسونه  ،اون گشنشه حتی شده یه لقمه از غذاتو بهش بدی ، بخدا که صوابش کمتر از سیر کردن آدم گرسنه نیست . اینا هم مخلوق خدان،خدا دوسشون داشت که آفریدشون 😻پس توهم مخلوق خدارو دوست داشته باش اینا خیلی معصومن..😻😻 تو این روزای گرم بیاین بفکرشون باشیم حتی یه ظرف اب کوچیک کنار جدول تو پیاده رو یا زیر درخت  هم بزارین  باعث میشین یه موجود بی زبون از تشنگی دربیاد همین کارهای کوچیک باعث میشه اونا دعاتون کنن ، خدا هم ازون بالا میبینت و جبران می‌کنه واست ، اون موقع است که گره ای که  تو زندگیت داری  بخودیه خود باز بشه مشکلت حل بشه ،دست به خاک بزنی طلا بشه .من خیلیییی امتحان کردم و هربار هم جواب گرفتم ،تو هم امتحان کن دل بده به حیوونای بی پناه و یتیم ،زودتر از صدتا نذر و دعا و چله جواب میگیری . فقط یکبار امتحان کن فقط یکبار ❤من آرامش زندگیمو مدیون دعای این موجودات بی آزار و بی دفاعم ، از ته قلبم ایمان دارم  .....اگه امضامو میخونی بی توجه رد نشو کافیه یکبار امتحان کنی 😚🤗❤
ساس زده خونتو؟؟ عزیزم فقط باید زنگ بزنین بیان سمپاشی کنن ...خودتون نمیتونین ...اون سمی که از دفاتر خ ...

نه ساس نخ بیدکاغذ تو نت بزنی

شاید با کارتن جهیزیم اومدن

چون همه وسایلو با کرتن اوردبم تو بعد دراوردبم

عزیزم همسرتون آزو اسپرم یا اسپرم داره؟؟من همسرم تحرک اسپرمش کم بود درمان خونگی هم انجام بده من بعد ه ...

تحریک اسپرمش کمه وشکلش یکم مشکل داشت ازبعدعمل تحریکش زیادشد واون خرنوب رو آره استفاده کردم اهل مغزی جاتم هستیم ولی کیسه یخ روباید امتحان کنم

2801