2777
2789

من حتی اسنپ ک میگیرم وقتی راننده گیر نمیاد مینویسه متاسفانه هیچ راننده ای درخواست شمارو قبول نکرد حالم بد میشه ی جوری میشم😐😂جدی میگم واقعا

حالا فک کن بری خواستگاری رو بزنی به دختره آخرم بگن نه وای وای

آخر بدمد صبح امید از شب من🌱 تو دنیای مستطیل ها من یه مربعم که هیچ کس متوجه عرض بنده نمیشه🌚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوش به حال پسرا که مثل من منتظر نیستن پسند کسی بشن 

خوش به حال پسرا که وقتی از کسی خوششون میاد مجبور نیستن پنهان کنن 

خوش به حال پسرا که منتظر نیستن که به عنوان همسر انتخاب بشن منتظر نیستن آیا کسی که می‌خوان خواستگاری میاد یا ن

خوش به حال پسرا که مثل من منتظر نیستن پسند کسی بشن خوش به حال پسرا که وقتی از کسی خوششون میاد مجبور ...

فرقی نداره اگر دختر باشی و خوش قیافه نباشی یا شرایطت بد باشه کسی نمیاد خواستگاریت اگرم پسر باشی با این شرایط کسی قبولت نمیکنه 

آخر بدمد صبح امید از شب من🌱 تو دنیای مستطیل ها من یه مربعم که هیچ کس متوجه عرض بنده نمیشه🌚
الهی ک طوری عاشق بشی خودت بری ب پسره اعتراف کنی🙂😂😂😂شوخی کردم منم مثل توعم ی سری ب دوستام گفتم جم ...

پسر ایرانی جنبه نداره بهش بگی عاشقشی 

مگه همه خواستگارا صد در صدن؟خوب ی عده اشون بعد خواستگاری منصرف میشن اونوقت دخترا هم حالشون گرفته میش ...

بالاخره اول پسره رو زده گردن خم کرده اومده خواستگاری

ببخشید عزیزم❤️

خانما من آموزش زبان انگلیسی نذر کردم کسی خواست بهم بگه🥰

خانما من آموزش زبان انگلیسی نذر کردم کسی خواست بهم بگه🥰جلسه ای ۵۰ تومن میگیرم فقط ❤️❤️❤️   تاپیک اولمو بخونید اونجا کامل توضیح دادم شرایط کلاسو و تحصیلات خودمو :))
2801