2777
2789

کمک میخوام ازتون بگید چیکار کنم...

من ۲۰ سالمه بین کارای خودم و درس و اینا واسه اینک ب مامانم فشار نیاد کارای خونه رو هم انجام میدم . الان داشتم اجاق و تمیز میکردم اخراش بود . ایشون هم با داداش ۷ ساله من نشسته فیلم سینمایی نگاه میکنه کل روز و شب اش همینه . بعد کار خونه رو با هزار تا منت انجام میده.

خوبه بهشون گفتم این ۳ هفته ب من کار نداشته باشید امتحانای مهم زبان دارم گوش مگ میده؟ از صبح تا شب غر میزنه ک کار خونه نمیکنی .درک نمیکنه 

اخرای تمیز کردن اجاق میدونید برگشته میگ بس کن دیگ انقد سر وصدا برو بخواب 

اعصابم خورد میشه همش وقتی کار میکنم ب جای تشکر برمیگرده پرخاش میکنه اینطوری بد برخورد میکنه . 

من با همچین ادمی بزرگ شدم نگید خیلی حساسی بخدا نمیکشم ..

I climb every mountain and swim every ocean just to be with you🌌🫂🥨 تو اگر باشی و من باشم و باران باشد،به بغل می‌کِشمت گرچه خیابان باشد.![فکر بوسیدن و آغوش تو تا زد به سرم،به جهنم که در آن کوچه نگهبان باشد..!]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی مثل شما آنقدر خوب و ماه .یکی هم مثل یه کاربر عقده ای امروز به خاطر پا درد مامانش نفرینش میکرد بمیره و به ماها هم که طرفشو نمیگرفتیم فحش ناموسی میداد !!! عزیزم به نظرم تو کمک کردن به مامانت حد و حدود نگه دار حالا که میبینی اینجوریه اخلاقش 

لطفاً زیر ۲۵سال توی تاپیکا به قصد کل کل با من مجادله نکنن.تبادل نظر با آدمای پخته رو ترجیح میدم🌹.تو این دنیا درد و رنج تموم نمیشن مگر اینکه درس لازم رو داده باشن.🌸

واقعا حق داری

ایکاش برای درس خوندن،کتابخونه میرفتی و زیاد خونه نمیموندی

منم مادرم اینجوری بود،اگه آدم صبح بره شب بیاد یا بره برای ادامه تحصیل خوابگاه شهرستان،خیلی به آرامش میرسین

یعنی نود درصدمون اول مادر بد داریم بعد پدر بد هیچی بدتر از مادر بد داشتن نیست روح و روانتو سمباده می ...

همینطوره . فکر میکنن بچه اوردن که وقتی بزرگ شدن بشن خدمتکار خونشون

I climb every mountain and swim every ocean just to be with you🌌🫂🥨 تو اگر باشی و من باشم و باران باشد،به بغل می‌کِشمت گرچه خیابان باشد.![فکر بوسیدن و آغوش تو تا زد به سرم،به جهنم که در آن کوچه نگهبان باشد..!]
واقعا حق داریایکاش برای درس خوندن،کتابخونه میرفتی و زیاد خونه نمیموندیمنم مادرم اینجوری بود،اگه آدم ...

من دانشگاه پارسال سمنان اوردم روزانه اجازه نداد ک دوره نمیتونی بری نمیزارم و انقد رو مخ بابام کار کرد ک اون هم اجازه نداد . و الا زندگی خوابگاهی شرف داره ب همچین وضعی

همینطوره . فکر میکنن بچه اوردن که وقتی بزرگ شدن بشن خدمتکار خونشون

نسبت به دخترا اینجوری هستن .حالا بذار داداشت بزرگ شه اتاقشو بترکونه هم مامانت می‌ره کوهی از ظرفا انباشته شدش رو جمع می‌کنه ولی بهش نمیگه بالا چشمت ابرو 

لطفاً زیر ۲۵سال توی تاپیکا به قصد کل کل با من مجادله نکنن.تبادل نظر با آدمای پخته رو ترجیح میدم🌹.تو این دنیا درد و رنج تموم نمیشن مگر اینکه درس لازم رو داده باشن.🌸

ببخشید عزیزم❤️

خانما من آموزش زبان انگلیسی نذر کردم کسی خواست بهم بگه🥰

خانما من آموزش زبان انگلیسی نذر کردم کسی خواست بهم بگه🥰جلسه ای ۵۰ تومن میگیرم فقط ❤️❤️❤️   تاپیک اولمو بخونید اونجا کامل توضیح دادم شرایط کلاسو و تحصیلات خودمو :))
یکی مثل شما آنقدر خوب و ماه .یکی هم مثل یه کاربر عقده ای امروز به خاطر پا درد مامانش نفرینش میکرد بم ...

مامانم دوهفته پیش عمل بلفاروپلاستی انجام داد کارای خونه رو تا شنبه هندل کردم . گفتم ا امروز دیگ باید اماده شم واسه امتحان چهارشنبه لطفا پشتم باشید . حمایتم کنید بزارید ب جا برسم خیلی این امتحان مهمه واسم . 

کارای خونه رو من روزانه تقسیم کردم ک هرروز فقط ی کار خاصی واسه تمیزکاری انجام شه . امروز مثلا روز تمیز کردن اجاق بود ولی مامانم نتونست اونو و بهونه چشم اش و اورد ولی صبح رفته بود حیاط و شسته بود درحالی ک سه شنبه باید بشورم . 

دیگ من صبح نرسیدم اومدم الان ک ایشون اینطوری غر زد و هرچی کار خوب کردم از دماغم کشید بیرون

آره بابا همه شون همینن. ملمان های زیادی مهربون واسه تو فیلم هاست

چیکار کنم باهاشون😭

2801