2777
2789
عنوان

تو دانشگاه مسخره شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1815 بازدید | 88 پست

چقد احمق و بی رحم بوده.

À̴̙̏̋̽̀̓͝ĺ̵̼̰̠͉̻͈͕̣͂̋̍̾̃͆̒͝i̶̡̤̖͖͍̽͝ ̷̹͙̼̭̼͕̐̈́̿̂̌̔̉Ą̷̛̛̛̘̮̼̗͔̼̹͈͛͗̈̑̅̀̀‌ļ̶͇̞͉̙͓̖̹̖͚̃̑̐̄̚͝i̶͎̦̤̤̹͍̟̭͕̐̃̊͜ ̷̢͉̦̺̓̄̉̿̉̈́͂̕͘͝A̸̝͉͉͖̼̭͚̓̆̓͠i̶̡̭̳̻͜͝ ̴͓̮̜̲͗̽̌̌̍̈́͑̀̓͠A̸̡̡̛̦͙̼͕̬̜̠͊̊̇̀̍̈́͊l̷̢͍͖͈̙̇̀͐̃͜͠‌ỉ̸̭̝̝̜̻̝̈́͑̓͂̓̀̽̀ͅ ̷͖̎̋Ä̵̢́͆̌̀̈́̔͝ͅľ̸̯̙̝͑͐̀͑͘͜ĭ̴̡̳̺̺̫̪͍̯̪̊̓̈́̈́̀͘͘ ̴̢̡̝͚͕̝͖͕̃̒́͛̕͠͝Ḁ̶͓̺̠͇̭̜̾̀͐͒͊l̵̡̤͇̗̣͚̭͕̓́̉͊͑͠͝i̴̭̫̝̞̲̠̍̄̓̒Ą̸̱͍̩̻̟͈̯͗̒͘͜ͅl̴̻͓̦͉̼̼̖̒̿͋́͂̀̒͠ͅi̷͕̙̹͕̳̥͒͗͐̏̿̓̂̋͜͜Ȃ̷͚̠͎̗̦ͅi̵͉̲̟͚͙̱̹̺̊̽͂̑͊̈́̂͌͝͝ ̷̹͎̱̤̎̀Ȧ̴̛̮͚̠̙͎͖̠͌́͊͆ͅl̶͎̘̪̭͉̥̭̅́̀̒̀͌͠͝i̴̢̟̱͕̮͍̻͂̄̄̈́̌‌ ̷̞̹̦̳̤̞̋̀̂̐̕̚͠Ą̸̱͍̩̻̟͈̯͗̒͘͜ͅl̴̻͓̦͉̼̼̖̒̿͋́͂̀̒͠ͅi̷͕̙̹͕̳̥͒͗͐̏̿̓̂̋͜͜ ̷̢̛͖͎̱͈̬̦̘͔̈́̏͐̈́̿́͆͂͑A̸̢͠l̶̥̠̫̭̜͉͈͉̀̉̚͜ĭ̵͉͍̈́̏͋̃͋̀͠͝ ̴̧̯̯͕̥̕͘̚A̴̮̮̲̖͑͌̒͗͆͗͜į̷̛̛̺̠̣͚̿͊̓̋ ̵͚̮̻͉̔̎͆̃̚̚Ä̴̳̼̘͎̦̦̮̬̝͚́̆̀́͑̒̏̚͠͝l̸̨̡̡̠̪̼̱͌i̸̢̪̪̇͑̊͐͠͝Ḁ̶͓̺̠͇̭̜̾̀͐͒͊l̵̡̤͇̗̣͚̭͕̓́̉͊͑͠͝i̴̭̫̝̞̲̠̖͉̍̄̓̒ ̸̨͉̭͓̺̣̎̈̊Ȃ̷͚̠͎̗̦ͅi̵͉̲̟͚͙̱̹̺̊̽͂̑͊̈́̂͌͝͝ ̷̹͎̱̤̎̀Ȧ̴̛̮͚̠̙͎͖̠͌́͊͆ͅl̶͎̘̪̭͉̥̭̅́̀̒̀͌͠͝i̴̢̟̱͕̮͍̻͂̄̄̈́̌ ̷̞̹̦̳̤̞̋̀̂̐̕̚͠Ą̸̱͍̩̻̟͈̯͗̒͘͜ͅl̴̻͓̦͉̼̼̖̒̿͋́͂̀̒͠ͅi̷͕̙̹͕̳̥͒͗͐̏̿̓̂̋͜͜ ̷̢̛͖͎̱͈̬̦̘͔̈́̏͐̈́̿́͆͂͑A̸̢͠l̶̥̠̫̭̜͉͈͉̀̉̚͜ĭ̵͉͍̈́̏͋̃͋̀͠͝ ̴̧̯̯͕̥̕͘̚A̴̮̮̲̖͑͌̒͗͆͗͜į̷̛̛̺̠̣͚̿͊̓̋ ̵͚̮̻͉̔̎͆̃̚̚Ä̴̳̼̘͎̦̦̮̬̝͚́̆̀́͑̒̏̚͠͝l̸̨̡̡̠̪̼̱͌i̸̢̪̪̇͑̊͐͠͝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پودر اپل از عطاری گرفتم

خیلی خطرناک

عوارضش سیاه شدن سر استخونه شاید خودت ندونی

لطفا هر چی استفاده کردین ب بقیه معرفی نکنین

یکی از خطرناک ترین پودراس من خودم خریدم وقتی کامنتاشو دیدم انداختم آشغالی

کاربری دست دو نفره
😂😂😂😂وایی اب نمکو خوب اومدی

احتمالا سال اولی هستی انقد مهم بوده برات اصلا توجه نکن دهن ب دهنشونم نزار انگار وجود نداره نیست

من مه الوده تر از گردنه حیرانم ...بغض باران شده ی چشم تر گیلانم🌱 کاربری هفتم از سال ۹۷ با افرادی که فاقد شعورن وارد بحث نمیشم😌 عاشق اشپزی تو تاپیکای اشپزی تگم کنید 
پسرا تو دانشگاه انقد تو مخن یعنی؟ من امسال تازه می‌خوام برم دانشگاه نمیتونم تحملشون کنم اگه اینجوری ...

اره عزیزم به نظر من و خیلی از دخترای دیگه که پرسیدم و میشنوم ازشون، کلا رو مخن،  نمیشه دو کلوم حرف زد،  سعی کن فقط با همجنسات صمیمی شی و فقط فکر درس خوندن باشی 

هیچ خبری نیست 

ببین اصلا خودتو ناراحت نکن ،ما یه دبیر داریم که خیلی  خیلی خیلی خیلی خیلی خانم خوشتیپ خوش هیکل و خوش استایل و خوشکل و متواضعیه‌ و استاد دانشگاه هم هست ،بعد تعریف میکرد روز اول کاری رفته توی یه کلاس که تقریبا پسرا بیشتر بودن کلا این بنده خدا رو از سر تا پا با یه حالت تمسخر و چندشی نگا کردن و بعدشم زدن زیر خنده 😐یعنی ببین پسرا اینطورن‌ حالا تو خودتو با یه حرفشون که نباید ناراحت کنی و اعتماد به نفستو‌ واسه یه حرفی که باد هواست از دست بدی

2801