2777
2789
عنوان

میخام رابطمو باهاش تموم کنم

428 بازدید | 34 پست

تاپیکای قبلم گفتم با ی پسر که خودش میگه مذهبیه وارد رابطه شدم چندوقته صحبت میکنیم هیچ مشکلی هم با هم نداریم ولی اصلا تکلیفش با خودش روشن نیست من بهش گفتم تو که مذهبی پس چرا با رابطه دوستی موافقی میگه منم نیاز عاطفی دارم بعدم ادما افکارشون متفاوت و.... و یکسری چرت و پرت بهم تحویل میده که مودشم نمیدونه داره چی میگه بعدم فکر میکنه منو میتونه تغییر بده با اینکه بارها بهش گفتم من تغییر نمیکنم فکر میکنه من پوششم تغییر میدم بخاطر اون چاق میشم یا هر چی اون میخاد بعد وقتی درموردش حرف میزنم ازش فرار میکنه میگه بعدصحبت میکنیم منم تصمیم گرفتم تمومش کنم با اینکه حتی اصلا رفتارش هم مثل مذهبیا نیست اصلا نمیتونم بشناسمش در کل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چطوری بهش بگم تموم کنیم ؟

لازم نیس بگی اگ خیلی برات سخته گفتن 

سرد شو

کمتر بیا 

چسناله کن خودش میره 😂

ولی اینجوری ممکنه اعزیت بشه 

بهش بگی بهتره اگ بتونی 

تونمیدونی‌کجایی!بهش‌فک‌نکن‌چون‌قرار‌نیس‌بفهمیم 
والا من ک تاحالا دوس پسر نداشتم اینم تموم شه بره حوصله ندارم 😂

منم نداشتم رل جدی و اینم لانگ دیستنس بود 

تو دنیای واقعی نداشتم 

تونمیدونی‌کجایی!بهش‌فک‌نکن‌چون‌قرار‌نیس‌بفهمیم 

عزیز دلم تو فامیل یکی مثل این اقا با خالم دوست شده بود به مدت ۴ سال باباش اخوند بود خودشم به قول خودش بچه اخوند و مذهبی من به مذهب هیچکس توهین نمیکنم ولی این اقا بعد ۴ سال تو یه ویلا با یکی دیگه موقع زنا مچشو گرفتن منظورم اینه که بعضیا اداشو در میارن

و جدا از این موضوع خودتو برای ادمای بی ارزش تغییر نده ادم واقعی خود واقعیتو دوست داره اگر به دنبال تغییر دادن باشه یعنی تورو اینجوری که هستی نمیخواد وقتی ک اونجوری ک اون دوست داره خیلی راحت میره و تو میمونی و فکر روزایی که ارزشتو بخواطر یه پسر که به قول خودت تکلیفت با خودش مشخص نیست پایین اوردی

به هر حال موفق باشی امیدوارم بتونی بهترین تصمیمو بگیری

اون ادمیه ک سعی داره تو رو جوری ک میخواد شکل بده جوری ک سلیقه خودشه 

همین یه مورد کافیه ک بهش بگی ما تفاهم نداریم بهتره بیشتر از این وقت همدیگه رو نگیریم بدرود

کوچیک اون بالایی باش همه جا بزرگت میکنه
منم پارتنرم هیشکدوم از نمازاش قضا نمیشه هر ماه رمضونم ۳۰ تا روزه شو میگیره ولی خب بامنم هستش😂🤌

حداقل طرفت ادعای مذهبی بودن هم نمیکنه نه؟؟؟ این تو پیج اینستاش همش نوحه و عکس شهدا و نمیدونم فلان همش چیزای مذهبی بعدش وقتی بهش میگم اصلا نمیتونه هیچ توضیحی برام بده بعد از عمد با لباس مجلسی و نمیدونم تاپ اینا براش عکس فرسادم هیچ نظری نداره تازه خوشحالم میشه و راضیه بازم میگ بفرس

لازم نیس بگی اگ خیلی برات سخته گفتن سرد شوکمتر بیا چسناله کن خودش میره 😂ولی اینجوری ممکنه اعزیت بشه ...

نه حوصله اینکارا ندارم امشب باهاش سرد شدم همش میگ چته ناراحت هیچموقع اینطوری نبودی حالا اون ک خیلی هم براش مهم نیست خیر سرش

2801