2777
2789
عنوان

میشه بیاین خیلی مهمه

60 بازدید | 6 پست

حدود۲سال و نیمه ازدواج کردم و اونموقع ۵ترم از درسم گذرونده بودم ولی انقد درسی ک میخوندم سخت تر شد و ترکیبش با ازدواج دشوار شد که درسی ک ۸ترمه باید تموم میشد الان ترم۱۱م و ۲ترم دیگه م دارم

خلاصه من حق تحصیلم گرفتم، حالا بخاطر اذیت های وحشتنااااک زیادی ک اساتید ما کردن و فقط من ناراضی نیستم کلا ۸۰درصد دانشجوهای رشته مون ک دانشگاهمونم دولتیه نمیخوان ازشد با همین بیشرفا باشن و نمره الف هامون هم ۱۲ترمه میشن، شوهرم یهو گفت ک تو روح و روانت بخاطر این درس لعنتی بهم ریخته و نمیفهمی ولی تو زندگیمون اثرش دارم میبینم نمیخوام دو ترم باقیمونده تو بری دانشگاه بدی هیچ اطلاعی دیگه نرو یا انصراف از تحصیل بده این درست که بدرد ما نمبخوره فقط اذیتمون کرده

حالا میدونم خانواده م خیلی ناراحت میشن و حیفم میاد این همه زحمت کشیدم ۵سال درس خوندم ،ولی واااقعا رسیدم به ترمی که وحشی ترین استادا برای واحدای این دو ترمم موندن

روح و روانم هم بهم ریخته از وقتی اومدم این دانشگاه بیشرف 

میشه لطفا مشورت بدین چیکار کنم؟ واقعا انگار به بن بست خوردم ترم پیشم مرخصی گرفتم از خستگی وحشتناک روحی و انلاین شاپ هنری زدم که حالمو خیلی بهتر کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم سعی کن قوی باشی، توو زندگی که همیشه همه جا برامون پرفکت ترین شرایط رو نمی‌ذارن، تو باید انقد شخصیتت قوی باشه که خودتو بکشونی بالا، و اینکه وقتی قبول کردی ازدواج کنی، یعنی مسئولیت های جدید به زندگیت اضافه شده، یعنی باید رشد بدی خودتو، مشکلات دانشگاه هرچی که هست پشت در بذار و با لحظات بودن با خانوادت رو خراب نکن، به شوهرت بگو من انقد قوی هستم که این چند ترم رو بگذرونم چون برام درسم و جایگاه اجتماعیم خیلی مهمه ولی سعی میکنم دیگه تاثیری تو زندگیمون نداشته باشه 

منم شرایط تو رو دارم یه استاد خیلیییی.... بدخلق که باهام ترم پیش لج کرده ترم بعد کلی واحد کارآموزی با این خر دارم نمیدونم چه غلطی کنم دستم به هیچ جا بند نیست ترم گذشتم به نامرد ۲ واحد کارآموزی منو انداخت

چه رشته ای میخونی عزیزم