2777
2789
عنوان

با یه آقایی حرف میزنم

221 بازدید | 19 پست

سلام خانما من با یه آقایی دارم صحبت میکنم برای آشنایی . بعد من و این آقا الان ۲ بار هست که با هم تلفنی حرف میزنیم . توی چت خیلی راحت تریم ولی هنوز یخش توی تلفنی حرف زدن باز نشده . به نظرتون من یه کاری کنم که یخش باز بشه یا ولش کنم تا خودش شروع کنه کم کم ؟ میخوام هیچ کاری نکنم ولی آخه احساس میکنم اینجوری عشقی بینمون شکل نمیگیره . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید لحظاتتون یجوری پیش بره که عاشقت بشه

وگرنه حرف زدن عادی ک با دخترای خیابون فرقی براش نداری. باید باهم برین بیرون بستنی بخورین سوخی کنی باهاش که بهت وابسته شه

با یخ بودن و سلام احوالپرسی به جایی نمیرسی

À̴̙̏̋̽̀̓͝ĺ̵̼̰̠͉̻͈͕̣͂̋̍̾̃͆̒͝i̶̡̤̖͖͍̽͝ ̷̹͙̼̭̼͕̐̈́̿̂̌̔̉Ą̷̛̛̛̘̮̼̗͔̼̹͈͛͗̈̑̅̀̀‌ļ̶͇̞͉̙͓̖̹̖͚̃̑̐̄̚͝i̶͎̦̤̤̹͍̟̭͕̐̃̊͜ ̷̢͉̦̺̓̄̉̿̉̈́͂̕͘͝A̸̝͉͉͖̼̭͚̓̆̓͠i̶̡̭̳̻͜͝ ̴͓̮̜̲͗̽̌̌̍̈́͑̀̓͠A̸̡̡̛̦͙̼͕̬̜̠͊̊̇̀̍̈́͊l̷̢͍͖͈̙̇̀͐̃͜͠‌ỉ̸̭̝̝̜̻̝̈́͑̓͂̓̀̽̀ͅ ̷͖̎̋Ä̵̢́͆̌̀̈́̔͝ͅľ̸̯̙̝͑͐̀͑͘͜ĭ̴̡̳̺̺̫̪͍̯̪̊̓̈́̈́̀͘͘ ̴̢̡̝͚͕̝͖͕̃̒́͛̕͠͝Ḁ̶͓̺̠͇̭̜̾̀͐͒͊l̵̡̤͇̗̣͚̭͕̓́̉͊͑͠͝i̴̭̫̝̞̲̠̍̄̓̒Ą̸̱͍̩̻̟͈̯͗̒͘͜ͅl̴̻͓̦͉̼̼̖̒̿͋́͂̀̒͠ͅi̷͕̙̹͕̳̥͒͗͐̏̿̓̂̋͜͜Ȃ̷͚̠͎̗̦ͅi̵͉̲̟͚͙̱̹̺̊̽͂̑͊̈́̂͌͝͝ ̷̹͎̱̤̎̀Ȧ̴̛̮͚̠̙͎͖̠͌́͊͆ͅl̶͎̘̪̭͉̥̭̅́̀̒̀͌͠͝i̴̢̟̱͕̮͍̻͂̄̄̈́̌‌ ̷̞̹̦̳̤̞̋̀̂̐̕̚͠Ą̸̱͍̩̻̟͈̯͗̒͘͜ͅl̴̻͓̦͉̼̼̖̒̿͋́͂̀̒͠ͅi̷͕̙̹͕̳̥͒͗͐̏̿̓̂̋͜͜ ̷̢̛͖͎̱͈̬̦̘͔̈́̏͐̈́̿́͆͂͑A̸̢͠l̶̥̠̫̭̜͉͈͉̀̉̚͜ĭ̵͉͍̈́̏͋̃͋̀͠͝ ̴̧̯̯͕̥̕͘̚A̴̮̮̲̖͑͌̒͗͆͗͜į̷̛̛̺̠̣͚̿͊̓̋ ̵͚̮̻͉̔̎͆̃̚̚Ä̴̳̼̘͎̦̦̮̬̝͚́̆̀́͑̒̏̚͠͝l̸̨̡̡̠̪̼̱͌i̸̢̪̪̇͑̊͐͠͝Ḁ̶͓̺̠͇̭̜̾̀͐͒͊l̵̡̤͇̗̣͚̭͕̓́̉͊͑͠͝i̴̭̫̝̞̲̠̖͉̍̄̓̒ ̸̨͉̭͓̺̣̎̈̊Ȃ̷͚̠͎̗̦ͅi̵͉̲̟͚͙̱̹̺̊̽͂̑͊̈́̂͌͝͝ ̷̹͎̱̤̎̀Ȧ̴̛̮͚̠̙͎͖̠͌́͊͆ͅl̶͎̘̪̭͉̥̭̅́̀̒̀͌͠͝i̴̢̟̱͕̮͍̻͂̄̄̈́̌ ̷̞̹̦̳̤̞̋̀̂̐̕̚͠Ą̸̱͍̩̻̟͈̯͗̒͘͜ͅl̴̻͓̦͉̼̼̖̒̿͋́͂̀̒͠ͅi̷͕̙̹͕̳̥͒͗͐̏̿̓̂̋͜͜ ̷̢̛͖͎̱͈̬̦̘͔̈́̏͐̈́̿́͆͂͑A̸̢͠l̶̥̠̫̭̜͉͈͉̀̉̚͜ĭ̵͉͍̈́̏͋̃͋̀͠͝ ̴̧̯̯͕̥̕͘̚A̴̮̮̲̖͑͌̒͗͆͗͜į̷̛̛̺̠̣͚̿͊̓̋ ̵͚̮̻͉̔̎͆̃̚̚Ä̴̳̼̘͎̦̦̮̬̝͚́̆̀́͑̒̏̚͠͝l̸̨̡̡̠̪̼̱͌i̸̢̪̪̇͑̊͐͠͝
خودشون تمایل ندارن صداتونو بشنون؟ از نزدیک دیدینش

چرا خودش زنگ میزنه دیگه . میگه همش دوست دارم باهات حرف بزنم و خیلی هم پیام میده توی چت . 

آره دیگه از نزدیک همو دیدیم که ازم خوشش اومد ولی تنهایی بیرون نرفتیم 

من امروز تو اینستا با یه پسر آشنا شدم زنگ زدم برای یه کاری بهش یه جوری حرف میزدم گفت احساس میکنم خیل ...

اتفاقا اینم دیروز بهم میگفت باورم نمیشه یه ساعت باهات حرف زدم انگار همش یه دقیقه بوده و خیلی باهات راحتم . ولی حرف احساسی نمیزنیم اصلا در صورتی که توی چت اینا رو راحت میگه 

اتفاقا اینم دیروز بهم میگفت باورم نمیشه یه ساعت باهات حرف زدم انگار همش یه دقیقه بوده و خیلی باهات ر ...

عزیزم ایشالله قسمت خوبی باشه واست و خوشبخت بشی نگران نباش اگه بهش احساس داری درست میشه

فقط مراقب باش تو دوران آشنایی عاشق نشو همه خودتم هیچ وقت برای کسی نزار 

2801