2777
2789
عنوان

انتخاب رشته از ریاضی به انسانی

91 بازدید | 15 پست

سلام من اهل یکی از روستاهای اصفهان هستم به ریاضی علاقه دارم و رشته ریاضی فیزیک رفتم سرویس گرفتم و رفت و امد دارم هر روز 

امروز روز اول مدرسه بود 

ولی انگار از ریاضی زده شدم اصلا دوس ندارم فردا دوبارع برم تو اون مدرسه 

مدرسه روستای خودم رشته انسانی دارع 

تو تابستون هنگام انتخاب رشته خانوادم به من گفتنتد ک برو انسانی

ولی من گوش نکردم 

به نظرتون تغییر رشته بدم 

واقعا حال روحیم خوب نیست و بر حال جسمیم هم اثر کرده 

خون دماغ شدم . گلاب ب روتون بالا اوردم 

کلا خیلی خستم 

لطفا راهنماییم کنید

سلام من هم امروز روز اول دبیرستانم بود با این تفاوت که رشته ام انسانی هست و استرس شدیدی گرفتم از وقتی اومدم حالم بده

و حتی فکر کردم تغییر رشته بدم برم هنر

ولی فکر میکنم عادی باشه به خاطر اینکه معلما میترسونند آدمو و با درسای جدیدی اشنا میشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این حس واقعااا طبیعیه

منم ریاضیم و امروز روزی هزاربار به خودم گفتم من اینجا چیکار میکنم. یکم که حالت بهتر شد ریلکس تر شدی در کمال ارامش تصمیم بگیر. منم عاشق انسانی بودم از دوراهی این دو رشته ریاضی رو انتخاب کردم. گاهی وقتا میگم کاش انسانی زده بودم اما بازم ته دلم با ریاضیه

خیلی بهش فکر کن خیلی تازه روز اوله معلما میخوان گربه رو دم حجله بکشن واسه همین روزای اول سخته. بذار یکم بگذره

"بهبود نیافتم فقط همه چیز را با خوابی آشفته پشت سر گذاشتم!..🖤" نام کاربری من(ویارا) از یک واژه در زبان لری گرفته شده به معنای "به یاد مانده" 🌱
بخاطر جو مدرسه زده شدم دوست دارم برم پیش دوستام حس میکنم با اونها بیشتر بهم خوش میگذره و من مسیر سخت ...

تو فوقش ۳ سال تو اون مدرسه ایی 

یعنی حاضری بخاطر دوستات از علاقت که رشته ریاضی هست بگذری

ته تهش سال دیگه میتونی مدرست تغییر بدی

بخاطر جو مدرسه زده شدم دوست دارم برم پیش دوستام حس میکنم با اونها بیشتر بهم خوش میگذره و من مسیر سخت ...

نه مدرسه رو نمیتونم تغییر بدم 

ی چیز روهم نگفتم من با یکی از دوستام رفتن به اون مدرسه 

وقتی اون حس بدی داشت انگار به منم منتقل شد 

واقعا کلافم 

نمیدونم باید چیکار کنم

اون دوستم میخواد تغییر رشته بدع 

و خانواده منم شرایط اینکه پول سرویس رو کامل بدع نداره 

واقعا عذاب وجدان دارم واقعا 

من اصلا به فکر رشته ریاضی نبودم 

یهویی نظرم عوض شد الان میبینم اشتباه کردم 

میری مدرسه میگن نمیدونم همه درسا سختی خودشو داره نمیدونم از این جور حرفا ولی هیچی اندازه ریاضی سخت نیست ن میتونی حفظ کنی ن میتونی ول کنی ن میتونی یاد بگیری قشنگ مثل خر تو گل گیر کردنه شیمی و فیزیک و حسابان و ریاضی و آمار سرطانه بنظرم اگر علاقه نداری ول شکن بره چون بعد شرمنده خانوادت میشی 🙏🏻

2801