2777
2789
دیکه کدوم جلوتر؟ 😂😂😂

اولش داشتم تو مغزم مسئله رو حل میکردم که چی به چیه کی به کیه بعد مه اومد لیشتر توضیح داد بدتر شد 

میشه برا حل شدن مشکلمون صلوات بفرستید خداخیرتون بده❤️ امضای قبلیم👇                                                           خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وات😐😂

تازه مادر شوهر مادر شوهرم که میشه عمم و میشه خواهر شوهر مامانم

میشه عمه ی مادر شوهرم هم عمشه هم مادر شوهرش 

تازه همین عمم میشه خواهر شوهر خالم 

و میشه مامان پسر داییم البته خونی نه 

خیلییییی گیجه فهمیدی یه جایزه داری پیشم

اولش داشتم تو مغزم مسئله رو حل میکردم که چی به چیه کی به کیه بعد مه اومد لیشتر توضیح داد بدتر شد

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 میخواد کل نسبت ها رو به زبون بیاره کی مادر شوهر کیه کی خواهر شوهر کیه کلا باید بگه یه خانواده کل دختر پسرشون رو به ازدواج هم در آوردن 😂😂😂😂 و من الان با نوه عمم ازدواج کردم

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 میخواد کل نسبت ها رو به زبون بیاره کی مادر شوهر کیه کی خواهر شوهر کیه کلا باید بگه یه ...

من الان فقط تمام نسبت هایی که عمم باهام داشت رو توضیح دادم 😁😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 میخواد کل نسبت ها رو به زبون بیاره کی مادر شوهر کیه کی خواهر شوهر کیه کلا باید بگه یه ...

اره🤣🤣

میشه برا حل شدن مشکلمون صلوات بفرستید خداخیرتون بده❤️ امضای قبلیم👇                                                           خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
به بدبختی همین عمم با تمام اینهمه نسبت هاش باهام میشه مادر پسر داییم

ببین چجور توضیح میدی 😂😂😂😂 همه گوزپیچ شدن🤣🤣🤣🤣 خب بگو عمم و داییم ازدواج کردن 😂😂😂😂 عمم مادر پسرداییمم هست دیگه چیه حب داییتم بابای پسر عمته😂😂😂😂

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤
تازه کجای کاری خواهر من مادر شوهر مادر شوعر من که میسه عمه ی من و مادر پسر عمم و میشه عمه ی خودش فهم ...

اره انگار مادر شوهره مادرشوهرت عمته 

پسرعمت پدرشوهرت 

مادر شوهرتم ک گفتی دختر عموته 

پس مادرشوهر مادرشوهرت هم عمه توعه هم عمه مادرشوهرت 

تو مادر شوهرت عمه هاتون یکیه😂

اره انگار مادر شوهره مادرشوهرت عمته پسرعمت پدرشوهرت مادر شوهرتم ک گفتی دختر عموته پس مادرشوهر مادرشو ...

همین عمم با تمام نسبت هاش میشه مادر پسر داییم 

و مادر زن یکی از پسر خاله هام

2801