2777
2789

یک میلیارد دویست ماشینمون پارسال به سرقت سرقت بشدت اعصابم سرش خرده هنوزم دیگه نتونستیم بخریم 

همش حس شکست دارم انگار فقط واسه ماپیش اومده

"منتظر معجزه ای از طرف الله..."🕊🍃۳۱/۶/۱۴۰۳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین الان رفتم لنز خاکستری خریدم شبیه یعقوب بابای یوزارسیف شدم پونصد تومنم رفت 😀😀😀😀😀😀دوست دارم ...

وای عزیزم لنز بارایش خیلی خوب میشه اگر رنگ درست بخری خیلی حالت نازی ب صورت میده چشمم درشت میکنه

وای عزیزم لنز بارایش خیلی خوب میشه اگر رنگ درست بخری خیلی حالت نازی ب صورت میده چشمم درشت میکنه

چه رنگی بخرم🥲من یه بار یکی خریدم خیلی خوشگل بود الان مثلش پیدا نمیکنم 

از این خاکستریا خوشم میاد چه رنگی باشه بهتره؟🥲

❄️❄️

خانما من آموزش زبان انگلیسی نذر کردم کسی خواست بهم بگه🥰

خانما من آموزش زبان انگلیسی نذر کردم کسی خواست بهم بگه🥰جلسه ای ۵۰ تومن میگیرم فقط ❤️❤️❤️   تاپیک اولمو بخونید اونجا کامل توضیح دادم شرایط کلاسو و تحصیلات خودمو :))
چه رنگی بخرم🥲من یه بار یکی خریدم خیلی خوشگل بود الان مثلش پیدا نمیکنم از این خاکستریا خوشم میاد چه ...

من عاشق لنزم از ۱۵رسالگیم لنزمیگرفتم همشمم بامامانم سرش بحث داشتیم😅😅 بستگی ب رنگ پوستت داره سبزعسلی من خیلی دوست دارم هم قشنگ هم شیک اگر رنگش درست بگیری بعصی لنزا رنگشون جیغ خز خیلی مث ابی وسبز خیلی روشن 

من عاشق لنزم از ۱۵رسالگیم لنزمیگرفتم همشمم بامامانم سرش بحث داشتیم😅😅 بستگی ب رنگ پوستت داره سبزعسل ...

منم عاشق لنزم لامصبا منم دوسال میزدم 🥲 از این رگه داراش قشنگن؟

❄️❄️
2801