2777
2789
نه نکن دختر مگه ادم قطحهبابا منم هم سن خودتم هنوز نمیدونم زندگی چیه کارتون دارم میبینم

من ی پسر و میخوام خداشاهده همش میگم کاش یزره اندازه این پسر بودی بد بودی ولی کمی سرمایه داشتی این پسره هم خونه داره کار میکنه فقط ماشین نداره مث خر گیر کردم نمیدونم چیکار کنم دلم ب ازدواج زوری نمیره چون مطمئنم هر چند پولدار باشه خوشبخت نمیشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون طرف پولداره میگن خوشبخت میشی ولی عمرا اگه خوشبخت بشم چون ی مدت هم برای آشنایی صحبت کردم اصن بدرد ...

مگه همه چی پوله؟؟؟؟؟؟ 

وای خدایااا 

پاتو کن تو یه کفش بگو نمیخوام ک نمیخوام یه مدرک جور کن یا یه پیج درست کن بهش پیام بده امتحانش کن به خوانوادت ثابت کن چطور ادمیه

بخدا بری بدبخت میشیا خودتو با دستات بدبخت نکن🥲 هم سن منی ۲۱ ام من میرم ۲۲ 

اما اون چیزایی رو ک مشابه دیدم دارم میگم بهت

چقدر خونواده ها فرق دارن باهم😢خونواده تو میگن ازدواج کن خونواده من هرکی میاد خودشون رد میکنن،الان ۲ ...

بخدا خیلیییی ی دعایی چیزی بگیر فقط راضی بشن بعدش دیگه کاری نمیکنن نگران نباش عزیزم ان‌شاءالله خبر ازدواجتون میدی 

به نظر من سن مهم نیست این مهمه که خودت امادگی ازدواجو داشته باشی و از نظر عقلی کامل باشی کافیه

برای پسر هم من بزرگ تر میپسندم کوچک تر دوست ندارم

انسان ممکن به خطا کردنه، جایز به خطا کردن نیست🤝🏻💘
یکی هست پیره چند ساله خانوادش پیله کردن فقط پولداره پسره هر کاری کرده عکسش همه چیشو دارم الکی فقط می ...

چندسالشه

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخاطروجودشمادوقلوهای نازنینم😍 خوشبخت ترین پدرومادردنیاهستیم تمام آرزوی مادیدن خوشبختی شما     دوقلوهای عزیزمونه 😍                   ❤عزیزای دل مامان وبابا❤  

الهی همه ی مجرداخوشبخت شن❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخاطروجودشمادوقلوهای نازنینم😍 خوشبخت ترین پدرومادردنیاهستیم تمام آرزوی مادیدن خوشبختی شما     دوقلوهای عزیزمونه 😍                   ❤عزیزای دل مامان وبابا❤  
30 سالگی بهترین سن

اره من تازه فهمیدم چه غلطی کردم😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2801