2777
2789

دیروز گواهینامم اومد ولی هنوز خودم نمیتونم تنهایی رانندگی کنم خیلی میترسم به یکی بزنم پارک دوبلو که اصلاااا بلد نیستم موقع دور زدنم خیلی هول میکنم شوهرمم هی میگه ماشینو ننداز تو چالع چوله ها  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبیعیه

چاره اش فقط تمرین زیاد است و بس

خوشگل خانووووم، میشه همینطوری که رد میشی واسه حاجتم یه صلوات بفرستی 😍♥️ تاپیک های چله گروهی تگ ام کنین 😁🌸میگن امام حسین زیر دین هیچ کی نمیمونه، منم امیدوارم یه روز تاپیک بزنم بگم : شغلم + ازدواجم+ ارشدم درست شد 31 شهریور1403

پس چه جوری گواهینامه گرفتی من بلدم خوب میرم هر سری میرم ردمیکنه یادستی می‌کشه بالا من نفهمم دندمو بهم میزنه

حالا من باماشین همسرم رانندگی میکنم افسر خیلی اذیتم میکنه

اسمم سیندخت هست 

من یکسال گواهینامه گرفتم پارک دوبل خیلی لازمم نشده شاید چند بار

الان برای تنها رانندگی کردن زوده صبر کن یه مدت با بقیه برو بعد تنهایی

شوهر ها و باباها عادتشونه اضطراب وارد میکنن تو اصلا توجه نکن

اگه میتونی یه مربی کاربلد بگیر تو شهرتون ، باهاش چند جلسه تمرین کن شاید بهتر شدی

نینا دوبرو و ایان سامر هلدر 

عااا

the vamire diaries 

خاطراتم زنده شد😄

خوشگل خانووووم، میشه همینطوری که رد میشی واسه حاجتم یه صلوات بفرستی 😍♥️ تاپیک های چله گروهی تگ ام کنین 😁🌸میگن امام حسین زیر دین هیچ کی نمیمونه، منم امیدوارم یه روز تاپیک بزنم بگم : شغلم + ازدواجم+ ارشدم درست شد 31 شهریور1403

اشکال نداره تازه اولش سعی کن اول جاهای خیلی خلوت و بیرون شهر برو. خوب که دستت امد بعد برو تو شهر اونم شبا مثلا 10شب به بعد. که هم یاد بگیری پشت چراغ قرمز و... ولی خیلی باید تمرکز داشته باشی. 

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست. آنقدر سیر بخند که ندانی غم چیست👌🏻
معاینه چشم پزشک سختگیرن؟

اصلا مثه همون معاینه که بچها می‌خوام برن کلاس اول هست

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2801