2777
2789
عنوان

ماه عسل می‌خوایم بریم شیراز

| مشاهده متن کامل بحث + 395 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تازه عروسیمون بوده خب نداریم انقدر سخت جور میشد

خوش بگذره بهتون عزیزم😘

باردار نیستم تیکر کاهش وزنمه ایشالله ک بهش میرسم😘همراه گروه خزان نارنجی☺️وزن ۱۳آذر ۹۲۸۰۰🤐وزن هدفم تا پایان سال ۷۵هست  وزن ۲۰اذر ۹۰‌.۲۵۰🫢
شهرتون کجاست ؟حالاچرا شیراز حیف نیست این همه هزینه واسه شیراز ؟؟مشهد کیش شمال وحتی اصفهان

حیف هزینه برا شیراز؟؟؟؟؟ حیف هزینه برا حافظ و سعدی و تخت جمشید و پاسارگاد؟؟؟ حالت خوبه؟؟؟

مشهد و اصفهان از شیراز بهترن؟🤣🤣🤣🤣کجایی هستی خودت؟؟

تهرانیم شیرازم آخه قشنگه

دقیقا قسمت قشنگیش کجاست عزیزم ؟؟منظورت مرکز خریداش وبازاراشه؟ توکوچه خیابوناش انگارمسابقه است اونقد خیابونا باریک وخرابه ادم کفری میشه بعضی شهروندا فرهنگ رانندگیشون زیر صفره .

شهرتون کجاست ؟حالاچرا شیراز حیف نیست این همه هزینه واسه شیراز ؟؟مشهد کیش شمال وحتی اصفهان

واقعا شیراز به چشمتون نمیاد من ارزومه برم سانت به سانتشو بگردم شیراز واصفهان خیلی قشنگن من ایلامم

لطفا لایک نکنید💗 تا اخربخون ، اولش اینکه شیدای فاطمه(س) دومش  امروزی وشیکم خوشکل ونازم چشمام دریاییه.. ...و دراخر 👈 عاشق اهل بیتم عشقم دلیل داره بخون تا بدونی چرا نور امیدم هستن بخصوص حضرت فاطمه توسخت ترین شرایطم آب رو اتیش بودن.👈👈👈یکی بهم یه تهمت ناحق زدبدجوردلم شکست گفتم به من نگفتی به حضرت فاطمه گفتی خودش جوابتوبده یه هفته بعدسرنماز با دل شکسته درقران باز کردم میدونی چی اومد نوشته بود:کسانی راکه به مریم تهمت ناروا زدن را به سزای عملشان میرسانیم...(اسمم مریمه)دوروز بعد اون ادم با گریه والتماس زنگ زد وحلالیت خواست گفت پاکیت بهم ثابت شد به ناحق اون حرف وزدم حلالم کن که تمام زندگیم داره از هم میپاشه.این فقط یه نمونه از بزرگی خدا وقران واهل بیته که تو زندگیم دیدم,💖💖💖
دقیقا قسمت قشنگیش کجاست عزیزم ؟؟منظورت مرکز خریداش وبازاراشه؟ توکوچه خیابوناش انگارمسابقه است اونقد ...

عزیزم من شهرمو انتخاب کردم آیا پرسیدم کدوم شهر برم ؟ 

گفتم قیمت ها چطوره 

2801