2777
2789

دوستم انتقالی گرفته بعد من واسش گفتم مدرسه خوب بود و اینا یهو نگا کردم دیدم تو گروه مدرسه داداشم فرستادمش فوری پاکش کردم پاک نشد باز رفتم شاد پاکش کردم پاک شد واای یعنی خاک تو سرممم چه سوتی دادم بخداا خیلی زشتههه😑😑😑😣😣😤

حالا یعنی نوتیف رفته رو گوشیشون خاک به سرم شددددد؟؟😭😭😭

وقتی میبینی نمیتونی یه چیو با تلاش درست کنی ، با رها کردن تمومش کن بره :)

🤣🤣🤣فدای سرت

متوجه نمیشن

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
🤣🤣🤣فدای سرتمتوجه نمیشن

یعنی بخدا اگه دوستاش بگن این چی بود و فهمید باید فرار کنم از دستش 😭

متوجه نمیشن یعنی نرفته دیگه؟

وقتی میبینی نمیتونی یه چیو با تلاش درست کنی ، با رها کردن تمومش کن بره :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی بخدا اگه دوستاش بگن این چی بود و فهمید باید فرار کنم از دستش 😭متوجه نمیشن یعنی نرفته دیگه؟

ن بابا چیز بدیم که نگفتی چیزی نمیشه

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️