2777
2789
عنوان

وا چرا همستر انقدر کم قیمت زده هر توکن

| مشاهده متن کامل بحث + 1253 بازدید | 99 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۲۰۰توکنبنظرتون ۲۰میلیونی میشه؟_

دو تومن هم نمیشه البته اگر قیمت خوب باز بشه شاید سه چهار بشه 

مامان یه گل پسر خوشتیپ چهار ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

من خیلی وقته بازی نکردم کلا 400 میلیون توکن دارم زیاد وقت و انرژی براش نذاشتم😄 ولی امیدوارم بره بالاتر 

توی تاپیکهایی که موضوعش جدی و خانوادگیه یا در مورد ازدواج و فرزنداوری هست، لطفاً عزیزانِ زیر ۲۲ سال، پست های منو ریپلی نکنن🩷
دقیق میگید کجا بریم چی ببینیم. من باز کردم.گزینه تمکیو زدم رفت دیگه نمیاد..نگو تعداد سکه ها بود..الا ...

برو توی همسترت پایین صفحه وسط یه سکه هستا بزن روش،عکس از عددهایی که نوشته بگیر بفرس تا بهت بگم چند توکن بهت داده

فکر کنم هر توکن ضربدر ۵۰۰۰ هزار تومنه

نبابا خیلی خوب بخوره سه تومن که فک نکنم برا داگز هم قبل باز شدن میگفتن رو ۰/۰۰۱۵ ولی رو ۰/۰۰۱۱ باز شد همیشه قیمت پری مارکت بالاتره فک نکنم همشتر بالای سه تومن بدت

مامان یه گل پسر خوشتیپ چهار ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2801