2777
2789
عنوان

اگه برم پزشکی چه توصیه ای دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 67 پست
برای ازمونا چه کنم ک برسم بهش؟؟ .بعد من تو دهم با تست مشکل دارم موندم چه کنم خواهرم میگه دهم نیازی ب ...

ایده خواهرتونم خوبه...یاد میتونید یه کتاب جامع بخزید و پایه رو ازون بزنید من خودم این کارو میکزدم...تستای ازمونام خوبن حتما کار کنید حتی از کتاب تست مهم تره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبل از ورود به شغلی حتما معایب ومزایای شغل رو تحقیق کنین شاید معایبی داشته باشه که باروحیات شماسازگا ...

خب دقیقا مشکل اینجاست که تحقیق نکردم...خانوادم فقط توجهشون تو انتخاب رشته بر اساس ذتبه بود...اینشکلی که اول دندون زدن بعد پزشکی بعد دارو و واقعا الان سرگزدون موندم🤝

دکتر که بشی پز میدی به همه،

مامان بابات بهت افتخار می کنن،

تو جمع احساس سربلندی می کنی تو عروسیا متوجه پچ پچ خانوما میشی که دارن حسرت تو رو می خورن،

از اون همه تلاش های گذشتت تشکر می کنی

خلاصه زندگی می کنی💫❤️😍

نهایی ها رو از کی شروع کردی؟ من تمام فکرم پیش عمومی هاست...

نهایی ها واقعا اونقدرام غول شاخدار نیستن نترس ازشون...کافیه ار اول مهر روزی نیم ساعت نهایت یه ساعت با مدرسه پیش ببری...اگه مدرسه نمیری میتوتی فیلم ببینی و فرمول بیست بزنی اگه از الان کم کم بخونیش واسه خرداد خیلی راحت با یکی‌دو دور خوندن معمولی و نمونه سوال راحت بیست میاری

دکتر که بشی پز میدی به همه،مامان بابات بهت افتخار می کنن،تو جمع احساس سربلندی می کنی تو عروسیا متوجه ...

همونش خوبه به همه‌ی بدبختیاش می ارژه چون الان بابام خیلی خوشحاله🥲😭😂

2801