2777
2789
عنوان

کی بچش قد بلنده بیاین

358 بازدید | 48 پست

من دخترم امروز بردم پیش دبستانی

دیدم از همه یک سر. گردن بالاتر

فقط یکی دونفر مثل خودش بودن

بعد بچم دیدم نشوندن میز آخر اون ته انقد دلم گرفت براش  حداقل بزارنش میز جلوتر گوشه که پشت سرم اذیت نشن

چکار کنم

ولی خودش،میگه مامان من آخر و دوست دارم

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

عزیزم چه خوب که قد بلنده

خب منطقی همینه دیگه

اون ریزه میزه‌ها که نمیتونن پشت بشینن هیچی نبینن

خودشم که اوکیه، الکی براش حساسیت ایجاد نکن

🖤🖤🖤🖤 و تو جبران نمی‌شوی، حتی به گریه‌های عمیق 🖤🖤🖤🖤                     من جوابایی که به کامنتام داده میشه یا لایک میکنم یا جواب میدم. اگه حتی لایکت نکردم یعنی ارزش هیچ واکنشی رو نداشتی.

آخر مگه چشه؟

این ذهنیت رو برا بچه ایجاد نکنید که آخر بده.

معلمش اگر خودش تشخیص بده جاشو عوض میکنه نگران نباش

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم
خب تمرکزش کمتره. یجوریه دیگهبچم مثل غریبا بودبعد معلم هم توجه کمتری داره

اینا تفکرات شماست به نظرم ، بعید میدونم بچه به ابن چیزا فک کنه

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیبی گارفیلد نامبر تو ایز لودینگ😬

برو خدا رو شکر کن دغدغه قدش رو نداری ماشاالله هم بلنده نگران نباش میبینه بعد هم معلم فقط جلو نمیشینه قدم می زنه گاهی می‌ره عقب کلاس از اون طرف هم بچه ها رو جا به جا میکنند همیشه آخر نمیشینه که 

من اکثر دوران تحصیلم نیمکت آخر بودم ولی درسم خوب بود ، کلاسای پیش دبستانی هم معمولا انقدر بزرگ نیستن که کسی که آخر نشسته دور از بقیه باشه ، روز اول هم همه خجالتی اند به نظرم چیز مهمی نیست 

2801