2777
2789

تو روستا هستیم کلا یه مدرسه ی دبستان داره و با افغان ها تو یه کلاسن ایرانی ها ولی ایرانی ها با دخترم دوست نمیشن دخترم هم خجالتی و با اعتمادبه نفس به شدت پایین چون پوستش سبزه س خودش رو زشت میدونه با اینکه مشاوره میبرم هیچ تغییری نکرده مدرسه غیر انتفاعی تو شهر با ماشین ۲۰ دقیقه راه هست به نظرتون تو شهر ثبت نام کنم ؟ از طرفی هر روز سختمه با ماشین ببرم و بیارم از اونور هم خیلی غصه ش رو میخورم که تو کلاس تنهاست .کلی با بچه ها پارسال حرف زدم ولی کسی سمتش نمیره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم سال‌های سرشته شدن خمیره کودکت رو جدی بگیر

غیرانتفاعی مشاور داره، فقط روی درس بچه تمرکز نمیشه

تو که میدونی کودکت مشکل داره کمک کن حلش کنه

اون بچه که نمیدونه و نمیتونه به خودش کمک کنه

سبزه بودن چه ایرادی داره؟ مگه ضعفه؟

🖤🖤🖤🖤 و تو جبران نمی‌شوی، حتی به گریه‌های عمیق 🖤🖤🖤🖤                     من جوابایی که به کامنتام داده میشه یا لایک میکنم یا جواب میدم. اگه حتی لایکت نکردم یعنی ارزش هیچ واکنشی رو نداشتی.

مطمئن باش بخاطر سبزه و سفید بودن نیس حتما ی نشکل رفتاری داره ک کسی باهاش دوس نمیشه یا خیلی خجالتیه و نمیتونه ارتباط برقرار کنه و بقول خودمون اجتماعی نیس

عکس پروفایل خودمم لطفا انقدر سوال نپرسید...مخفی‌کردن ناراحتی‌ها از خود ناراحتی دردش بیشتره...
2801