2777
2789
عنوان

کسایی که در مورد زندگی خودشون بهشون الهام میشه یه لحظه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1289 بازدید | 192 پست
سوال بی جواب زیاده ها منتها فکر میکنم اینا بی جواب نیستن فقط جوابشو ما مردم عادی نمیتونیم بفهمیم... ...

اخه من خودم وقتی حتی چله داشتم خوابایی دیدم که نمیشه اینجا گفت یا وقتی نماز میخوندم بوی عطر و حس میکردم یبار سر سجادم نور دیدم  حس آرامشی که ادم موقع نماز و دعا خوندن داره و...کلا اتفاقی افتاد که نمیتونم بگم قران بده میدونی چی میگم طبق تجربیات خودم میگم نه حدین و احادیث و این‌ چیزا

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود...🥰
چون شک ندارم اگه بخونم اتفاقای بدی واسم میفتهحتی در خوشبینانه ترین حالت این مسئله هم نباشه و تو حالت ...

اینم یکی از راه های شیطونه بازم انتخاب اخر با خودته من راه حلشو گفتم که کمکت کنم عزیزم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب درسته گفته شده که به زن اهمیت بدن و ایناولیییی(میخوام حرفمو بزنما ولی تاپیک میترکه ممکنه اصلا تعل ...

میدونم چی میخوای بگی😂ولی اگه بیشتر از اون‌چیزی که تو قران گفتن؛میگفتن اصلا اونا با سطح شعورشون بعید میدونم قبول میکردن

اخه من خودم وقتی حتی چله داشتم خوابایی دیدم که نمیشه اینجا گفت یا وقتی نماز میخوندم بوی عطر و حس میک ...

آره میدونم

نماز خیلی خیلی آرامش میده به آدم

خنده ی تلخ من از گریه غم انگیزتر است :)))))                 برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                                                                                                             بعضیا به جای عقل "تعصب" دارن. "تعصب" هرچی بیشتر، عقل کمتر. البته فرقیم نمیکنه در چه موردی باشه در هر موردی اسمش △تعصب▽ هست..                                                          اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم ✨
اینم یکی از راه های شیطونه بازم انتخاب اخر با خودته من راه حلشو گفتم که کمکت کنم عزیزم❤

مرسی عزیزم ❤

ولی خب حس ترس و اینا نیست

مطمئنم که اینجوریه

خیلی تلاش کردم بخونم ولی نشد دیگه بیخیال شدم

خنده ی تلخ من از گریه غم انگیزتر است :)))))                 برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                                                                                                             بعضیا به جای عقل "تعصب" دارن. "تعصب" هرچی بیشتر، عقل کمتر. البته فرقیم نمیکنه در چه موردی باشه در هر موردی اسمش △تعصب▽ هست..                                                          اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم ✨
من براخودمو میفهمم نه دیگرانو

منم برا زندگی خودم

(❤از خودت خشنود باش❤)سرور تنها معیار برای زندگی است،اگر زندگی ات سرورانگیز و سعادتمندانه نیست،پس بدان که داری اشتباه میروی.رنج کشیدن،معیار اشتباه بودن است،و سرور معیار درست بودن.تمام آنچه که نیاز است دیدن این است که اگر بیشتر و بیشتر مسرور میشوی،اگر سرورت عمیق تر و عمیق تر میشود تو داری در راه درست حرکت میکنی.و اگر رنج و درد و اضطراب رشد میکند پس تو در راه اشتباهی حرکت میکنی.❤ ..............✨بلاخره خواهی دید آن کسی را که زندگی مقدر کرده ببینی🌠

بله برای بینا شدنم نشونه زیاد دریافت کردم.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
منم ولی اینجا هم انرژی بقیه رو میگیرم ولی همیشه نه بعضیا انگار یه حفاظ دارن نمیدونم چطور بگم

میشه از من بگی چه وایبی میگیری؟؟

یا رَبَّ الحُسَین بِحَقِّ الحُسَین اِشفِ صَدرِالحُسَین بِظهورالحُجَّه 
اونطوری نه اونطور نیستم اصلامنظورم از انرژی دقیقا همون انرژیه چجور بگممثلا اخلاقش کلا چطوره و وقتی ا ...

از من چی حس میکنی؟؟

یا رَبَّ الحُسَین بِحَقِّ الحُسَین اِشفِ صَدرِالحُسَین بِظهورالحُجَّه 
2801