2777
2789

چه حسی میگیرید اون لحظه؟

یه حس مطمئن که ناخودگاه خبری به همراه خودش داره؟

و شما بدون اینکه بتونین مخالفتی کنین کاملا مطمئنین که اون الهام صحت داره و حقیقته؟

( انگار از ته وجودتون یه حسی یه خبری رو میرسونه که نمیشه بهش شک کرد، انگار اون حس کاملا محکم و مطمئن و قاطعه جوری که دست خودمون هم نیس، یهو الهام میشه )

چطور بگم.

یا یکی که کاملا مطمئن تو ذهنتون حرفی رو میزنه. جوری مطمئن که نمیتونین به نادرست بودنش شک کنین.

(❤از خودت خشنود باش❤)سرور تنها معیار برای زندگی است،اگر زندگی ات سرورانگیز و سعادتمندانه نیست،پس بدان که داری اشتباه میروی.رنج کشیدن،معیار اشتباه بودن است،و سرور معیار درست بودن.تمام آنچه که نیاز است دیدن این است که اگر بیشتر و بیشتر مسرور میشوی،اگر سرورت عمیق تر و عمیق تر میشود تو داری در راه درست حرکت میکنی.و اگر رنج و درد و اضطراب رشد میکند پس تو در راه اشتباهی حرکت میکنی.❤ ..............✨بلاخره خواهی دید آن کسی را که زندگی مقدر کرده ببینی🌠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فوت پدرم رو حس میکردم از یه ماه قبل

ولی نمیدونستم الهام و نمیدونستم نشانه‌ی فوت پدرمه 

بعد فوتشون که نشانه‌ها رو چیدم کنار هم متوجه شدم که خیلی دیر بود برای هر کاری

🖤🖤🖤🖤 و تو جبران نمی‌شوی، حتی به گریه‌های عمیق 🖤🖤🖤🖤                     من جوابایی که به کامنتام داده میشه یا لایک میکنم یا جواب میدم. اگه حتی لایکت نکردم یعنی ارزش هیچ واکنشی رو نداشتی.

گاهی تو ذهنم  چیزی گفته میشه  الهام میشه 

معمولا دلیل رفتار های یه شخص  که مدت ها برام‌سوال شده 

اینقدر منطقی و درست هست اون الهام و جوابی که بهم گفته میشه  اصلا نمیشه بهش شک کرد  

بله کاملا متوجه حرفتون شدممن سخته اون لحظه حسم ولی میپذیرم چون به خدا واهل بیت وکمکشون ایمان دارم

یه جوری یه خبر از عمق وجود ادم میاد

(❤از خودت خشنود باش❤)سرور تنها معیار برای زندگی است،اگر زندگی ات سرورانگیز و سعادتمندانه نیست،پس بدان که داری اشتباه میروی.رنج کشیدن،معیار اشتباه بودن است،و سرور معیار درست بودن.تمام آنچه که نیاز است دیدن این است که اگر بیشتر و بیشتر مسرور میشوی،اگر سرورت عمیق تر و عمیق تر میشود تو داری در راه درست حرکت میکنی.و اگر رنج و درد و اضطراب رشد میکند پس تو در راه اشتباهی حرکت میکنی.❤ ..............✨بلاخره خواهی دید آن کسی را که زندگی مقدر کرده ببینی🌠

من بعد تصادف اینجوری شدم ضربه بدی به سرم خرد چند ماه کما بودم از اون موقع یه طوری شدم که بدون این که بخوام از یه سریع اتفاقات اینده با خبر میشم حالا مثلا 1 روز دیگه شایدم 1 سال دیگه اوایلش دوست داشتم ولی الان متنفرم  انگار همش تکراری زندگی میکنم

2801