2777
2789

خیلی سخته شوهرم حاضر نشد براش سرویس بگیره حالا علاوه بر کار خونه و کارای پسرم و خرید خونه

بردن و آوردن بچه هم افتادم رو دوشم 

بهش هم ک میگم میگ یک بچتو میخوای ببری بیاری مگه میخوای چکار کنی 

منم عصبی شدم گفتم مرده شوره هرچی مرد شبیه ب تو ببره ک ادمو پیر میکنین نه کمکی میدی ن کاری می‌کنی دوقورتو نیمتم باقی

مامان دوتا بچه پشت سرهم😍😘⁦❤️⁩فاصله سنی یک سال و چندماه⁦👨‍👩‍👧‍👦⁩💐خدایا به همه خونه خوب و بزرگ بده💖⁦❤️⁩

من تا پیش دبستانی مهد نمیبرم چون خروج از منزل با دو تا بچه کوچیک شکنجه ست

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوری برا این جور مردا بچه هم میارین مگه اخلاقشو از اول نمی‌دیدی چجوریه والا من از اول  تو کارای خونه هم یه وظایفی برا شوهرم تعیین کردم که هر وقت میگم انجام میدم خریدای خونه رو هم از اول گردن نگرفتم با اینکه بچه هم نداریم هنوز

درخواست دوستی ندین خواهشا آرامشم از همه چیز مهمتره برام خوشحال میشم با نظراتتون راهنماییم کنین 
من تا پیش دبستانی مهد نمیبرم چون خروج از منزل با دو تا بچه کوچیک شکنجه ست

خب اینم پیش یک می‌ره

شکنجه ک‌ چ عرض کنم من بااین دوتا مرغ گوشت خرید سوپری میوه همه چی میرم میخرم شب ک میرسه دلم میخواد زجه بزنم

مامان دوتا بچه پشت سرهم😍😘⁦❤️⁩فاصله سنی یک سال و چندماه⁦👨‍👩‍👧‍👦⁩💐خدایا به همه خونه خوب و بزرگ بده💖⁦❤️⁩
چقدر راهه؟چطوری میبری میاری؟پیاده با ماشین؟

با ماشین

یک نیم ساعت راهه با ماشین

دوره بهمون اما خوبه

من سرکار میرم کارای خونه خودم شام و ناهارم هست خرید خونه هم ۹۰ در صد با منه دخترمو خودم بدون ماشین ب ...

شوهرت پس چیکار می‌کنه ؟

تو ک از من بدبخت بری باز کار بیرونم می‌کنی همه چیزم با خودت🥲🥲🥲

با ماشینیک نیم ساعت راهه با ماشیندوره بهمون اما خوبه

من شوهرم پسرمو میبره من میارم،اما پیاده میریم و ده دقیقه راهه. 

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیبی گارفیلد نامبر تو ایز لودینگ😬
چجوری برا این جور مردا بچه هم میارین مگه اخلاقشو از اول نمی‌دیدی چجوریه والا من از اول تو کارای خون ...

فکر نمی‌کردم ب این شدت نحس باشه 

اوایل من گواهینامه نداشتم خودش همه کار خرید میکرد یا باهم می‌رفتیم از وقتی گواهینامه گرفتم کارا همه با من شده

خریدای خونه با منه بچه هم دارم مگه هرروز میری خرید ک شب خسته میشی.

نه هرروز بچه هارو میبرم پارک و گردش 

کلی کار خونه هم هست 

حالا هم ک باید از صبح زود بیدارشم

سخت نگیر سرویس هم هزینش زیاده واقعا اگر ماشین داری میتونی مخصوصا بچه کوچیک خودت ببری بهتره کاش مهد نزدیک میزاشتی اذیت نشی خرید هم همیشه خودت انجام نده بهونه بیار یکم بارت سبک تر بشه یا بعضی خرید ها رو سفارش بده بیارن خونه 

2801