2777
2789
عنوان

هدیه دوست پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1450 بازدید | 69 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید رک میگم چه سبک زندگی گدا طوری دارین والا من شده با ارباب رجوع از اداره اومدم بیرون و براش اسن ...

شما چه تربیت فقیری داری که با من اینجوری حرف میزنی😂اصلا نمقدونی من کی‌هستم و تو چه شرایطی زندگی میکنم. من اعتقاد ندارم تو یه رابطه یکی مسووله‌برای اون یکی خرج کنه! شما ام برو رو فرهنگ و لحنت کار کن

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیبی گارفیلد نامبر تو ایز لودینگ😬
از رستوران سفارش میده یا از محل کارش

خودش روزای عادی محل کار میده بهش 

پنجشنبه و جمعه غذا نمیده ک یا خالش براش میبره یا سفارش میده از اسنپ فود

برا منم از اسنپ فود سفارش میده دقیقا از غذای خودش حتی اگ رژیم باشم

با این همه زنجیر به رقص آی و رها باش...🙂                 دست خطی که تورا عاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند:)                     قوی تر از دیروز!!!🌱❤️
چن وقته باهمیدچند سالتونه هردو

حدودا یکسال

من ۱۹ ایشون ۲۰

با این همه زنجیر به رقص آی و رها باش...🙂                 دست خطی که تورا عاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند:)                     قوی تر از دیروز!!!🌱❤️
بقیه هزینه کردناش چطوره؟

میگم ما نزدیک نیستیم بهم که بشه باهم بیرون بریم زیاد در حد سه چهاربار بیرون رفتیم اون خرج میکنه کلا

برا عیدم برنگشت سال تحویل همونجا موند عیدی ام پست کرد 

رابطتون در چه حد دست بغل اینا دارید؟

باور میکنی یه دست دادم بهش یبار بغلش کردم همین فقط؟

البته ما با واسطه باهم اشنا شدیم همون اول واسطه اعلام کرده بود هرگونه عکس نامربوط رابطه جنسی غیرجنسی بوس و هرچیزی میتونه باعث بشه برای همیشه کنارت بزاره اونم فکر میکنم به همین خاطر هیچوقت پیش قدم نشد

2801