2777
2789

امروز جواب ای وی اف مثبت شد 

من تا دیروز هرروز روزی یه دونه امپول دور ناف 

آمپول پروژسترون و شیاف و آسپرین استفاده میکردم 

آمپول دور نافم تموم شد دیروز ..آیا شما از روز اول انتقال تا بعد از اینکه جواب بارداری تون مثبت شد زدین دور ناف رو ؟؟

سلاممن ۹هفته ام هنوز میزنم هرروز. برو دکتر برات بنویسه، فعلا هیچ دارویی رو قطع نکن

عزیزم من بتام امروز۶۱۵شد 

من آمپول دور نافم تموم‌ شده ..دیروز زدم آخری شو‌ ..الان فقط آسپرین شیاف و آمپول پروژسترون دارم 

چیکار کنم 

شهرستانم هستم تا مرکز ناباروری دوره ..آنوکسپارین شما وقتی جواب انتقال ت مثبت بود میزدی 

۱۴تا بار اول برای شما هم نوشتن ..خب من تموم کردم شهرمون هم نداره این امپول ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول اینکه خیلی مبارکتون باشه

دوم اینکه شماها چند سالتونه بود 

من چهل هستم دیواره رحم نازک شده.دوماع پریود نشدم گفت یایسه شدم دکتر.حالا الان لک میبینم امروز.بهم گفت لک هم دیدی پریودی حسابش کن بیا

اول اینکه خیلی مبارکتون باشهدوم اینکه شماها چند سالتونه بود من چهل هستم دیواره رحم نازک شده.دوماع پر ...

ممنون‌ ۳۳سالم .

انشالله شما هم نتیجه میگیری 

عزیزم من بتام امروز۶۱۵شد من آمپول دور نافم تموم‌ شده ..دیروز زدم آخری شو‌ ..الان فقط آسپرین شیاف و آ ...

مبارکه عزیزم.

زنگ بزن ازشون بپرس. ولی من همچنان دارم میزنم. برای منم روز انتقال ۱۷تا نوشت یعنی تا روز آزمایش، بعدش رفتم و باز برام نوشت.

سر بارداری قبلیمم تا روز قبل از زایمان این آمپولو زدم.

زنگ بزن بگو نمیتونم بیام، کد ملی تو بگو، برات تو سیستم بزنن، همه داروخونه ها دارن اینو. نشد فوقش آزاد بگیر دیگه

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون‌ ۳۳سالم .انشالله شما هم نتیجه میگیری

ن بابا چه نتیجه ای.....هر دفعه که کلی سونو انجام میدم و‌دارو و فایده ندارد با مانع بر میخورم.حای خراش آندومتر هم دادم و فایده نداشت

ن بابا چه نتیجه ای.....هر دفعه که کلی سونو انجام میدم و‌دارو و فایده ندارد با مانع بر میخورم.حای خرا ...

درمان ادامه بده خدا بزرگه 

منم خیلی سختی کشیدم این چند سال