2777
2789

دخترم کلاس اولیه و دوست داشت باباش اونو ببره مدرسه روز اول اما چون ماموریته و گوشیش اجبارا باید خاموش باشه دخترم ناراحت بود اما من بالاخره راضیش کردم خودم ببرمش مدرسه سر صف بودن که گوشیم زنگ خورد همسرم بود زنگ زده بود یهو بعد دو روز اجازه داده بودن که چند دقیقه گوشیشو روشن کنه بعد تصویری گرفت گفت گوشیو ببر بده دست پناه اونم سر صف بود به حدی ذوق کرد گفت بابایی تویی گفت آره قشنگم فکر کردی یادم میره کی میری مدرسه ببخش که پیشت نیستم قربونت برم دخترم تو تصویری همسرمو بوس کرد و گوشیو بغل کرد چشام اشکی شد چقدر رابطه پدر دختری خوبه گاهی اوقات بهشون حسودیم میشه حقیقتا 🥺❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوخی🥲

یاد خودم افتادم هیچ موقع تو شرایطی بابام پیشم نبود

واقعا لعنت به اینجور مشاغل🥲بابای من اون موقع ها فقط یه هفته تو ماه میومد مرخصی پیشمون🤧

هيچ وقت برای زخمای زندگيت پيش كسی ناله نكن؛زخم بجز صاحبش برای كسی درد نداره!

خوشبحالش بابای منم یه بار روز اول ک اومد دنبالم اینقد داد زد سرم و اوردم خونه،همش میگفت میزنم تو دهنت حرف نزن

یادمه ناهار قورمه سبزی داشتیم اینقد گریه کردم نتونستم ی قاشقم بخورم غذامو برداشت برد ریخت تو سطل

خدا ازش بگذره اینقد ک این دلمو شکونده

مرا دردیست اندر دلکه گر گویم زبان سوزدو گر پنهان کنم؛ترسم که مغز و استخوان سوزد                             
وای چه خوب من خودم تنها میرم دبیرستانی ام 🥲😂

منم کلاس اول فقط خانوادم منو میبردن مدرسه بقیش بل دوستام می اومدم میرفتم هیچکسم خبر نداشت کی رفتم کی برگشتم😂😂😂😂

اوخی🥲یاد خودم افتادم هیچ موقع تو شرایطی بابام پیشم نبودواقعا لعنت به اینجور مشاغل🥲بابای من اون موق ...

همسر منم اینطوریه متاسفانه خیلی کم میاد اما چه میشه کرد من میدونستم همه اینا رو

2801