2777
2789
عنوان

پسری که تغییر جنسیت داد➕عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه ربطی داره خب ترنسس بوده که عمل کردهچه فیلسوفی

ترنس يعني مرد باشي و دوست داري زن بشي يا بلعكس يعني همه اعضاي بدنت نرمال مثل ساير بشر باشه ليكن خودت بخاطر گرايش غلطي كه داري ميري ودسكاري ميكني 

اين كجاش قابل توجيهه همه چي رو به حساب روشنفكري نذاريد

همين تنگ نظريها آخرش جوامع بشري رو به اوج انحطاط اخلاقي ميرسونه

{هر وقت آقاي عرب براي شما درخواست دوستي فرستاد اسكرين شات بگيريد وآبرويش را ببريد}
ترنس يعني مرد باشي و دوست داري زن بشي يا بلعكس يعني همه اعضاي بدنت نرمال مثل ساير بشر باشه ليكن خودت ...

اینها مغزشون از همون بچگی جنسیتش شکل گرفته و دیگه تا اخر عمر هم قابل تغییر نیست و نمیتونن مرد باشن

بخاطر همین عمل میکنن در ضمن طی مدت چند سال تحت روانشناسی هستن،و اگه ببینن واقعا نیاز داشته باشه جواز عمل رو میدن،همینطور کشک نیسته که هر کی از راه رسید تغییر جنسیت بده

اینها مغزشون از همون بچگی جنسیتش شکل گرفته و دیگه تا اخر عمر هم قابل تغییر نیست و نمیتونن مرد باشنبخ ...

يارو ميبيني قشنگ نرمال تو جامعه 20 سال زندگي كرده بعد يهو يادش مياد تغيير جنسيت بده؟

بعضياشون از بچگي نبوده 

به هر حال نظرات متفاوته من از همه تـرنس هاي عزيز عذرخواهي ميكنم😐

{هر وقت آقاي عرب براي شما درخواست دوستي فرستاد اسكرين شات بگيريد وآبرويش را ببريد}
أحب حقا المجی إلى ااهواز، كانت جدتی من الاهواز وتعلمت منها القليل من اللغة العربية.

ميترسم جوابتو عربي بدم متوجه نشي😅

قدمت رو چشم هر وقت اومدي كافيه اطلاع بدي خدمت برسيم 

أحب حقا المجی إلى ااهواز، كانت جدتی من الاهواز وتعلمت منها القليل من اللغة العربية.

شما كجايي هستيد؟

ماشاء الله عليك الله يرحم جدتك ويغفر لها

يارو ميبيني قشنگ نرمال تو جامعه 20 سال زندگي كرده بعد يهو يادش مياد تغيير جنسيت بده؟بعضياشون از بچگي ...

اونا شاید مثلا امکان نداشتن بگن مشکلشونو یا اطلاعاتی درمورد قضیشون نداشتن،یا شایدم اصلا تررنس نیستن و دچار یه توهم شدن

من تو اشناهامون دیدم از همون ۲ یا ۳ سالگی علائمشو داشتن اما چون خانواده اجازه نمیدادن صبر کردن تا بزرگ بشن بعد از دوره های روانشناسی و اعلام مشکلشون 

خودشونو درست کردن و الان زن یا مرد کامل هستن

اونا شاید مثلا امکان نداشتن بگن مشکلشونو یا اطلاعاتی درمورد قضیشون نداشتن،یا شایدم اصلا تررنس نیستن ...

ميتونه باشه، قطعا استثناء بينشونم هست كه بعضياشون از بچگي اين مشكلو دارن

2801