2777
2789
عنوان

خواستگار وکیل ی عمر همه راست میگفتن انگار

| مشاهده متن کامل بحث + 2375 بازدید | 121 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا اونی که شما باهاش رفتی تو رابطه شد نماد وکلا 😐😐

کاربریم جدید نیست یک عدد ترکیده ام         هیچ وقت نفهمبدم تو این سایت چرا شخصیت و اخلاق یه شهر، اسم یا ماه تولد رو یکی میدونن 😐                                                     من قابلیت اینو دارم تا اخر دنیا بحث کنم .. اگه کنار میکشم واسه اینه که کاربریمو دوست دارم 😏      تو هر کامنتی که میزارم یه (به نظر من) اضافه کنید        
کلا آدم زندگی مشترک نیستن اکثرا مثل خودشون باشه بدتر میشن اتفاقا چون تحمل پذیرفتن نظر مخالف رو ندارن ...

زندگی مشترک به کنار 

حتی رفتارای بدش هم به کنار

چون پرستیژ اجتماعی دارن خیلیا دنبالشون هستن

خدا نکنه یکی خودشیفته باشه

همین زندگی رو خراب میکنه

مشکل بزرگ من این بود که خوشحال بود از اینکه هزار و بک دختر دنبالش بودن و هستن و همیشه تهدید بود

درست از همون روز که تو نیستی،همه استخونام درد میکنن...❤️‍🩹 
پلیس وکیل قاضی اینا اصلا خوب نیستن الکی گول شغل و سمت رو نخورین

والا شوهر من قاضیه و شوهرخواهرم تو نیرو انتظامیه خیلی هم خوبن و راضی هستیم ازشون شغل خیلی تاثیر نداره مهم ذات و تربیت و شخصیت آدمهاست گلم

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اونا خوبن😂خودشونو جاده

تو جاده هم زنا هستن دیگه 

ای بابا   

در کل به شغل نیس من خواستگار پلیس داشتم بخاطر محیط شغلی که خانم هم هست رد دادم بعدش فوریت پزشکی داشتم اونم گفتم فردا پس فردا با پرستارا لاس میزنه اونم رد کردم همسرم راننده اس ولی بازم میبینی صاحب کارخونه ای که بارشون میبره همسرم خانمه....    بستگی به ذات آدما داره 

آره خوب نیست بگیکی از آشناها پسره آسو پاس بود درس میخواند وکیل شد با یکی دوست شد قید بچه و زنشو زد ن ...

عزیزم به غیر از وکیلا خیلی مردای دیگه هم هستن اینجورین به شغل نیست به ذات و شخصیته اون آدمه

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زحمت کشن بنده خدا ها دیگه تو سرما گرما جاده هر شغلی خوب بد داره حالا هر کسی بنا ب تجربه خودش میگه

اره واقعا اکثرا خانواده دوس میشن و بی شیله پیله 

ما تو فامیل خیلی داریم که راننده هستن هم خوبش هس هم بد 

دوستان گارد گیر هر کسی بنا ب تجربه شخصی خودش نظر میده و معمولا چنین شغلی حاشیه بیشتری نسبت ب بقیه شغل ها داره و نمی‌گیم درصدی خوب توش نیست اونایی که میگن برادر پدر من وکیل مادرم وکیل کسی نمیاد مسایل کاری خودش و کارایی که می‌کنه ب شما بگه 

2801