2777
2789
عنوان

دلم میخواد بترکه بیاد بیرون

128 بازدید | 22 پست

دلم گرفته

رفتم دانشگاع ازمن کوچیکن سرزبون دار، صورت صاف 

خوش متاهل من ازهمشون بزرگترم نه دوس دارم تازه

یه جوش بزرگ هم زدم استادم اسم همه خوند جزمن بامن لج😭😭

به مامانم میگم خجالتی ام باید برم دکترمیگ تو سالمی

خدایی نمیفعمن من اظطراب اجتماعی دارم داغونم

توکلاس همش استرس دارم

دیگه بزرگ شدی با مامانت چرا میخای بری دکتر

خودت برو 

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😐 استاد منم اسم همرو خوند الا من. بعد گفتم استاد اسم منو نخوندید. اسم من پشت برگه لیست بود 

اول ترمه هنوز بابا 

بعدشم برا جوشت کلیندومایسین بزن خشک شه 

به پوستت برس

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          
میترسم.

😀 ای جونم

وقتشه تمرین کنی 

از همین دکتر رفتن شروع کن

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          
میترسم.

اولش سخته

بعدشم پری پیش پزشک درمانو شروع کنی اصلا برات سخت نیس

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
😐 استاد منم اسم همرو خوند الا من. بعد گفتم استاد اسم منو نخوندید. اسم من پشت برگه لیست بود اول ترمه ...

ترم هفتم منو میشناسه استاد. 

همیشه نادیدم میگیرع چون ساکتم

خواهرکارمن از کلیندمایست گذشته من راکوتانم خوذدم ژنم مزخرفه

نه پوستم نه موم نه حرف زدنم همخ داغون

استادت خیلی....... 

اولا ادم که به خاطر سنش خجالت نمیکشه خوبه ک رفتی و ادامه میدی 

دوما پوستت هم اشکال نداره شوینده، ابرسان و ضدافتابت فراموش نشه و برای دانشگاه ی کرم پودر خیلی سبک بزن

سوما چرااعتماد به نفس نداری دختر من جات بودم وقتی اسممو نخوند میگفتم استاد ببخشید من فلانیم، ظاهرا اسممو تو لیست ندیدین یا نخوندین رو نمیدونم با ی نگاه 😏

مرحبا خوب دلــــــــــــم را به نگاهی بردی ،                     قبل تو هیچکســـــی عرضه این کار را نداشت
استادت خیلی....... اولا ادم که به خاطر سنش خجالت نمیکشه خوبه ک رفتی و ادامه میدی دوما پوستت هم اشکال ...

چون من خجالتیم میرم تو جمع لال میشم. 

انگار دهنمو مییندن 

کلا خانوادگی همینیم ولی من بیشتر

چون من خجالتیم میرم تو جمع لال میشم. انگار دهنمو مییندن کلا خانوادگی همینیم ولی من بیشتر

کدوم شهری اسی ؟

چون من خجالتیم میرم تو جمع لال میشم. انگار دهنمو مییندن کلا خانوادگی همینیم ولی من بیشتر

اشتباه میکنی

به این فکر کن که حرف بزنی مگه میخوان بخورنت

مرحبا خوب دلــــــــــــم را به نگاهی بردی ،                     قبل تو هیچکســـــی عرضه این کار را نداشت
گیلات

😭😍 خوشبحالت آقا 

شهرتون فوق العادس

2801