2777
2789
عنوان

چقد معاینه درد داره یا خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 3240 بازدید | 155 پست
من فک کردم عین پریودیه ولی مردم و زنده شدم و هنوزم زایمان نکردم

وای وای وای من پریودی های وحشت ناکی دارم فقط با شیاف اروم میشم 😭😭😭😭😭 کاش من سزارین بشم خدایا😭🤦🏻‍♀️

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکی التماس میکرد دربیاره دستشو وایییییی خدا😢😢

چقدر ظالمن بفکر مادرانیستن که

دردمیکشن🥺🥺

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخاطروجودشمادوقلوهای نازنینم😍 خوشبخت ترین پدرومادردنیاهستیم تمام آرزوی مادیدن خوشبختی شما     دوقلوهای عزیزمونه 😍                   ❤عزیزای دل مامان وبابا❤  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای وای وای من پریودی های وحشت ناکی دارم فقط با شیاف اروم میشم 😭😭😭😭😭 کاش من سزارین بشم خدایا😭� ...

عرررررر😭😭😭

منو بردن نوار قلب جنین بگیرن دردم شروع شد گفتم بابا کمرمو دلم درد میکنه گفتن طبیعیه هنوز باز نشدی نوار گرفتن گفتن ترخیصی وضعیت جنین خوبه و هنوز وقت زایمانت نرسیده😔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡

[QUOTE=354484260]وای وای وای من پریودی های وحشت ناکی دارم فقط با شیاف اروم میشم 😭😭😭😭😭 کاش من سزارین بشم خدایا😭

ازالان استرس نگیر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخاطروجودشمادوقلوهای نازنینم😍 خوشبخت ترین پدرومادردنیاهستیم تمام آرزوی مادیدن خوشبختی شما     دوقلوهای عزیزمونه 😍                   ❤عزیزای دل مامان وبابا❤  
چقدر ظالمن بفکر مادرانیستن کهدردمیکشن🥺🥺

میدونی ولی من دعا میکردم کاش من جای خانمه بودم اخه اون باز شده بود فرستادنش بستریش کردن بعد من باز نشده بود دهانه رحمم ترخیص شدم🙂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
عرررررر😭😭😭منو بردن نوار قلب جنین بگیرن دردم شروع شد گفتم بابا کمرمو دلم درد میکنه گفتن طبیعیه هنو ...

وای خدا کمکت کنه عزیزم 😭 ایشالا زایمان راحت و کم دردی داشته باشی امیدوارم به سلامتی زایمان کنی 🫂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونی ولی من دعا میکردم کاش من جای خانمه بودم اخه اون باز شده بود فرستادنش بستریش کردن بعد من باز ن ...

الهی🥲🥲 آنه نمیشدبگی برام امپول

فشاربزنین زایمان کنم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[QUOTE=354484260]وای وای وای من پریودی های وحشت ناکی دارم فقط با شیاف اروم میشم 😭😭😭😭😭 کاش من سز ...

وای خدایی زایمان استرس داره 🥺 مخصوصا منی که بیماری خاص دارم نباید اصلا به خودم فشار بیارم 🤦🏻‍♀️😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی🥲🥲 آنه نمیشدبگی برام امپولفشاربزنین زایمان کنم؟

خب منم همینو میخواستم ولی گفتن وقت داری😔😔 گفتم منکه دارم درد میکشم حدقل بی فایده نباشه بچم به دنیا بیاد گفتن ماه درده زمانش هنوز نرسیده برو نشتی یا لکه بینی داشتی بیا😔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای خدایی زایمان استرس داره 🥺 مخصوصا منی که بیماری خاص دارم نباید اصلا به خودم فشار بیارم 🤦🏻‍♀️😭

خب پس شاید سزارینت کنن نترس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب منم همینو میخواستم ولی گفتن وقت داری😔😔 گفتم منکه دارم درد میکشم حدقل بی فایده نباشه بچم به دنیا ...

انشالله درد زایمان میگیری ومیری

زایمان میکنی عزیزم نترس یه دوست

داشتم مثل خودت بود گفت دکتر گفته

برو دوش بگیر اگه دردت شدیدترشد

بیا میخوای توام دوش بگیر شاید

دردت شروع شه🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اسی هروقت بسلامتی زایمان کردی

خبر بده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب منم همینو میخواستم ولی گفتن وقت داری😔😔 گفتم منکه دارم درد میکشم حدقل بی فایده نباشه بچم به دنیا ...

وای 😐🤣هنوز زایمان نکردی 

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گل دخملم منتظرتیم 😍🥰برای تو دلیم دعا کنید. در خواست دوستی ندید.

سلام خوبی دنبالت می‌گشتم ببینم به سلامتی فارغ شدی یا نه

که انگار خبری نیست🥲

وای خدا نی نی تو خیلی ریلکسه از اونا میشه که اصلا عجله نداره و ریلکس کارهاشون انجام میده فک کنم تو نوشتن تکالیفش خوب حرصت بده😂😂😂

هیچ وقت به آدما نگید"چرا اینقدر میخوابی؟""چرا انقدر جوش میزنی""چرا انقدر چاقی"تا کی میخوای درس بخونی""چرا برای چندرغاز میری سرکار؟""این همه تو خونه میمونی که چی بشه"و....  شایداون بین پریدن از یه ساختمون ۲۰ طبقه ، و بیخیال شدن از کاری که سالهاست براش تلاش کرده ،درس خوندنی که پر از فشار عصبی،فعالیت بدنی که نتیجه رو نمیبینه، بیماری که هر روز باهاش دسته و پنجه نرم میکنه و جنگی که راجع بهش با هیشکی حرف نمیزنه و سعی میکنه پیروز بشه ،.ویه حرف شما ممکنه اون لیوان صبری که با چنگ و دندون نگهش داشته...لبریز بشه.                                      ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔                

سلام عزیزم خوبی.

چه خبر زایمان نکردی هنوز؟

دیشب درد داشتی فکر کردم زایمان میکنی که.

اجی برو سزارین اجباری نزار زیاد بمونه بچه.

انشاالله به سلامتی بغلش کنی 🫂🫂💚💚💚

توروخدا رد نشو.میشه برا حاجت دلم دعا کنین و صلوات بفرستین هرکس فرستاد بگه خوشحال بشم (اللهم صلی علی محمد و آل محمد)
2801