2777
2789
عنوان

بابام به داییم که فوت شده فحش داد

547 بازدید | 36 پست

حالم ازش بهم میخوره سر اینکه مامانم گفت نون نداریم چرا کارتتو گذاشتی جیبت برو نون بخر برای صبحانه هممونو فحش داد

🙂ما اینجوری از خواب بیدار میشیم🙂💔💔

خستم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا ماهم بدترع ب پدربزرگم و دایی هام شوهر حالع هام ب کل فک فامیل مادری فحش و نفرین مشکل دارن

داییم بیماری بدی گرفت یک سالم نشده فوت شده انشالله بدترش سرش بیاد اشغال

خستم .

منم بابام خیلی بده هیچ وقت از مامانم نمیگذرم چون از بابام طلاق نگرفت 

نعنا‌ دیگه بوی‌ نعنا‌ نمیدی‌ ….                                               بی بی یادته‌ گفتم نامزد‌ کرده گفتی خدارو چه دیدی شاید شد ولی بی بی فقط تو دلت‌ روشن بود دل منو ندیدی که دلم قد‌ یه دریا‌خون شد از غضه‌ بی بی ………………. بی بی هم تو رفتی و هم اون  حالا  اون داره پدر میشه و من هنوز دخترم❤️‍🩹 عاشق پروفایلمم‌ بمیرم برای پریزاد و ضیا‌  😭🫂 

من نمیدونم چرا وقتی باهم دشمنی داشتن ازدواج هم کردن

مامان و بابای منم همینن 

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...
دیگه تو دهه ۶۰ سالکی نمیشه طلاق بگیر شمارو نیمدونم چندسالشونه

بابام ۵۰ مامانم ۴۰ 

خسته شدم به خدا بد دهند حرفای بد میزنه دیروز کلی فحش داد بهم اصلا نمی‌دونم از دستش کجا فرار کنیم 

نعنا‌ دیگه بوی‌ نعنا‌ نمیدی‌ ….                                               بی بی یادته‌ گفتم نامزد‌ کرده گفتی خدارو چه دیدی شاید شد ولی بی بی فقط تو دلت‌ روشن بود دل منو ندیدی که دلم قد‌ یه دریا‌خون شد از غضه‌ بی بی ………………. بی بی هم تو رفتی و هم اون  حالا  اون داره پدر میشه و من هنوز دخترم❤️‍🩹 عاشق پروفایلمم‌ بمیرم برای پریزاد و ضیا‌  😭🫂 
داییم بیماری بدی گرفت یک سالم نشده فوت شده انشالله بدترش سرش بیاد اشغال

خب بدتر سرش بیاد که اول شما رو بدبخت میکنه

ان شالله خدا خودش هرجور میدونه

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
دیگه تو دهه ۶۰ سالکی نمیشه طلاق بگیر شمارو نیمدونم چندسالشونه

خوب بعد شصت سااااال مادرت هنوز باباتو نمیشناسه؟نمیشه صداشو درنیاره ؟اون که عوض نمیشه شما حداقل ضعف اعصاب نگیرین 

کاش میشد از کسانی که مرده اند پرسید: آیا بالاخره رنج های بشر  پایان یافت؟
2801