2777
2789
عنوان

پسرگلم جلوی همه پیشونیمو بوسید🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1149 بازدید | 86 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم چه لحظه قشنگی من که دخترم انقدرحساس هست وخجالت میکشیدازاول الان که کلاس ۸هست من ومیبینه معذب م ...

درونگراست 

من خودم اینجوری بودم دوس نداشتم مامانم بیاد مدرسه😐🤣

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
پسرم ۱۴ سالشه عاشقانه دوسش دادم .اینقدر در روز بغلم میکنه و بوسم میکنه.میبینه ناراحتم اواز میخونه و ...

عزیییزم❤️چه خوب که تواین سن هم انقدر ارتباطش خوبه عالیه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
عزیییزم❤️چه خوب که تواین سن هم انقدر ارتباطش خوبه عالیه

از همون اول سعی کردم مثل دو تا دوست باشیم با هم.و خداروشکر تا الان که همینطور بوده 

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
کی گفته پسر بچه ها محبت ندارن🫠پسرا عشقن عششق🥲🌱

پسرا مامانشون رو خیلی دوست دارن من خودم پسر دارم منو از پدرش بیشتر دوست داره، دیشب حالم خوب نبود  بهم گفت مامان نمیخوام از دستت بدم 🥺

یعنی همه چیز درست میشه؟  
ای جان دلمخدا حامی و نگهدارش باشهپسر منم همینطوریه... کوچولو هم که بود وقتی تو دسشویی می‌شستمش بعدش ...

ای وای.پسره منم ۱۴ سالشه  تا چند وقت پیش تا نیدید نشستم میومد پامو میبوسید اینقد دعواش کردم که از سرش افتاد🤣🥹

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
2801