2777
2789
عنوان

حستون تو دورن عقد مثل من هست

528 بازدید | 50 پست

سلام من 4 ماهه عقد کردم گاهی حس می کنم همسرم توجه لازم را بهم نداره مثلا دیر جواب میده پیاممو نمیدونم چیکار کنم خیلی کارا برام انجام میده ها ولی ته دلم یه جوری میشه گاهی وقتا

نظر شخصیم میدونه چیه؟

اینه که ناخودآگاه وقتی بهت یکم کم توجهی میکنه حس میکنی سرت کلاه رفته،این آدم دوست نداشته،اشتباه کردی و...

ولی واقعا اینطور نیست، آدمه دیگه زندگی ابعاد زیادی داره،فقط رابطه عاشقانه و همسر داری نیست.

درکش کن

اعتماد کن

به تصمیمی که برای زندگیت گرفتی احترام بزار.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همچین حسیو ندارم خیلی حواسش هست ۴.۵سال دوست بودیم 🥲فقط مشکلات مالی داره جفتمونو از پا درمیاره

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر دوست داشتی برای بهتر شدن شرایط مالی زندگیم یه حمد و صلوات بخون🥰

😞منم بابام هیچی نمیخره برام توجهی ندارن بهم همش میگه ب شوهرت بکو وظیفم نیست امابیرون برم باید اجازه بگیرم ازش

حتی مریض شدم دکترنبردن منو همسرم اومد برد

امروز بحث کردم گفتم حالا ک تو هیچ وظیفه ای درقبالم نداری پس هیچ وظیفه ایم ندارم ازت اجازه بگیرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالله اونم حل بشه

خیلی خسته شدیم بقران😭همه راها ب رومون بسته شده الان مجدد باید ثبت نام وام ازدواج کنیم قبلی حذف شد ب حدی  توفشاریم ک تاکسی نبینه باور نمیکنه😞میترسم اخر ی اختلاف بزرگ پیش بیاد بین خانواده ها خیلی داغونیم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😞منم بابام هیچی نمیخره برام توجهی ندارن بهم همش میگه ب شوهرت بکو وظیفم نیست امابیرون برم باید اجازه ...

امیدورام درست تصمیم بگیری من شاغلم و برای هیچ چیز از کسی انتظار ندارم بنابراین رابطه همسر و خانواده ام هم مکدر نمیشه

2801