2777
2789
عنوان

با حال بدم چیکار کنم💔💔💔😭

140 بازدید | 9 پست

پیش ی دختر دیگ بود دختره گفت دوس دخترشم اولش گفت گمشو تو دلیم برگشت بعد من حالم بد بود بلاک کردم ولی کلی گریه کردم دلم شکست گفتم تا دیروز میگفت دوست دارم تو تهمت میزنی خیانت نمیکنم بعد فرداش اومد گفت اینا هوسن تو عشقی سرگرمین بعد من جواب ندادم پیام هاشم از بلاکی ها دیدم بعد زنگ زد فرداش دوباره بلاک بود چن روز بعد اون اومد  دوباره از بلاکی ها دیدم بعد ی شماره پیام داد ک رفیقشم نمیخاید باهم حرف بزنید تخمسگ خر نفهم منم گفتم تف تو ذات خودشو دوست داشتنی ک داشت اونم گفت تف رو ت  فلان اون تو رو از ته دل دوست داره اونم دوس دختر من بوده ی  شب کنار ما بود من انقد عصبی شدم بعد فشمم داد خودشم پیم داد ک پشت من چیا گفتی پلشت رفیقش هم نبود  حرف می‌زد من فهمیدم خودش بود چون بد دهن با فش حرف میزنه هم‌خیانت کرده هم نمیخواد روشو کم‌کنه زبونشو ببره  هوس باز💔💔💔الانم میاد فشم میده بعد بهم گفتن ترک موتورش دختر میچرخونه تو محلشون ۲۴ساعته با ی دختر اس

یک ماه داری این تاپیک و میزنی خیلی دلت میخواد بهت بگیم دوستت داره برگرد ولی دختر حسابی خودتو نزن به خریت 

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی چند وقت باهم بودین

۱سال باهاش بودم بد دهن بود با فش حرف می‌زد همش توهین میکرد اذیت میکرد گوشی خاموش میکرد نیست میشد ی شب از ظاهرم ایراد گرفت از همه چیم گفت لباس درس حسابی نداشتی منم رفتم هرچقد گفت برگرد برنگشتم بعد ۴ماه گفت پشیمونم فلان 

۱سال باهاش بودم بد دهن بود با فش حرف می‌زد همش توهین میکرد اذیت میکرد گوشی خاموش میکرد نیست میشد ی ش ...

اسی ببخشید ببخشيد فکر کنم مشکلت واقعا روانشناس بخواد

الان پسره این همه اذیتت می کرده تو باز هم باهاش بودی 

حتما نوبت بگیر پیش یه روانشناس معتبر احتمالا طرحواره ایثار و هویت وابسته و اینا داری

برو یه روانشناس که طرحواره درمانی خونده باشه