2777
2789
اخه ماها اگه بشینیم توخونه شماهایی که تا پاتون میرسه بیمارستان درخواست کادر خانم میکنین کی باشه کنار ...

شما تحصیل کرده ای ولی اونی که میره با بدبختی منشی میشه یا فروشنده لباس و ازین قبیل چرا زبنونش درازه؟

دخترم تمام زندگیم🤗 ممنون میشم هم نظر نیستی ریپ نزنی زدی دیگه عواقب تعلیقی یا قهوه ای شدنت دست خودته گلللم🤣لطفا ی صلوات یا حمد برای برآورده شدن حاجتم مهمونم کن🥲ممنونم دوست خوبم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه ماها اگه بشینیم توخونه شماهایی که تا پاتون میرسه بیمارستان درخواست کادر خانم میکنین کی باشه کنار ...

چراا نمیخاییم  این شمایید که  دارید حرص خانه دارهارو میخورید وگرنه ما خیلییم راضی هستیم

تمام رفیقای شاعل من دارن از حرص مثل مار ب خودشون میپیچن ک چرا خانه داریم ولی شوهرامون مثل پروانه دور ...

چرا اینقدر چرت میگی

مگه کار سختیه اگه میخواستن مثل تو باشن همین امروز میتونستن استعفا بدن بشینن تو خونه

همچین میگی انگار اونی که کارشو با زحمت به دست آورده تویی نه اونا

شما تحصیل کرده ای ولی اونی که میره با بدبختی منشی میشه یا فروشنده لباس و ازین قبیل چرا زبنونش درازه؟

خوب هرکس توهین گرد جواب خودشو بدین بقیه چه گناهی دارن

کاش میشد از کسانی که مرده اند پرسید: آیا بالاخره رنج های بشر  پایان یافت؟

ولی خب اصلشم بخواید در نظر بگیرید، تامین مخارج خونه به عهده آقایونه

خانما اگه بخوان کار کنن یا باید انرژی زیاد داشته باشن که تو خونه هدر میره، یا مثلا تفریحی کار کنن برای تنوع و علاقه اشون

اینکه آقایون از خانما توقع کنن تو خرج خونه سهیم بشن عادلانه نیست

خانما با وجود پریود و بارداری و زایمان و هزارجور کاری که تو خونه وجود داره دیگه چرا باید دغدغه اش مخارج باشه

مگه اینکه آقا مسئولیت پذیر نباشه

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینجا خیلی حرفا رو نمیشه زد. اگه از فاز من خوشت اومد بیا تلگرام کانالم، نوشته هام زیاده elaheye_mashgh 
بستگی به خانه دار بودنش داره شما فکر‌کن خانمی که صبح تا شب پای گوشیشه یا تلویزیون روی پبل خوابیده، آ ...

مگه میشه زنی بتونه بگه به من چه والا اون مرد نصفش میکنه🤣😂شوهر من خیلی مهربونه تو کار خونه کمک مبکنه اما یه روز خونه کثیف باشه یا غذا نپزم کلا ازم سرد میشه اخم تخم میکنه اخرم دعوا میشه

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
این حرف هم اشتباه محضه که شاغل بودن جز فرسودگی چیزی نداره ! شاید شغل شما اینطور بوده !!!

آره شاید من کارهای اشتباه انجام دادم. من تو عکاسی کار کردم تو گالری کار کردم کارگاه چاپ داشتم. منو خیلی فرسوده کرد به نسبت کسایی که کار نکردن‌‌. دوستام و دیدم همش ویلا و مهمونی و سفر و باشگاه آرایشگاه. من عین اسگلا جون کندم

و خدایی که در این نزدیکیست 
چراا نمیخاییم این شمایید که دارید حرص خانه دارهارو میخورید وگرنه ما خیلییم راضی هستیم

والا به خدا من اگه حرص خانه دارهاروبخورم یا اصلا برام اهمیت داشته باشه کی  چکار میکنه اینم قسمش

زر میزنن خانه داری خودش شغله ک بی حقوق و بی منته دست همه مامانا و خانه دارا را میبوسم از همینجا؛اونا ...

🌹👏

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
خوب هرکس توهین گرد جواب خودشو بدین بقیه چه گناهی دارن

منکه توهین نکردم ولی علنن یکی گف شماها که از شوهر پول میگیرین تن فروشی میکنین!!

دخترم تمام زندگیم🤗 ممنون میشم هم نظر نیستی ریپ نزنی زدی دیگه عواقب تعلیقی یا قهوه ای شدنت دست خودته گلللم🤣لطفا ی صلوات یا حمد برای برآورده شدن حاجتم مهمونم کن🥲ممنونم دوست خوبم❤
منکه توهین نکردم ولی علنن یکی گف شماها که از شوهر پول میگیرین تن فروشی میکنین!!

خوب خیلی اشتباه کرده  این دیگه چه حرف زشتیه که زده !!!!!!

اصلا این حرفا واسه دعوا درست کردن و ناراحت کردن بقیست

مگه میشه زنی بتونه بگه به من چه والا اون مرد نصفش میکنه🤣😂شوهر من خیلی مهربونه تو کار خونه کمک مبکن ...

اووو عزیزم اینقدر دیدم

طرف تو خونش نمیتونی راه بری از بوی گند 

کسی که نه تو خونه کار میکنه نه بیرون نه حتی برای خودش 

با کسی که کار میکنه چه تو خونه چه بیرون زمین تا آسمون فرق داره 

بچه ها اگر علاقه به زبان دارید و میخواید حرفه ای یاد بگیرید در ایتا کانال دارم‌ ممنون‌ میشم حمایت کنید. بهم بگید بهتون لینکشو بدم.   سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:❣️اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. ❣️دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. ❣️سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. ❣️چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. ❣️پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ❣️ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده . ❣️هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه.❣️هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. ❣️نهم: آدما همه اسکلت هستن با یه گوشت روش پس فرزندم شل کن.
2801