2777
2789
عنوان

عکسای خوابگاهه🥲🥹🥹

| مشاهده متن کامل بحث + 728 بازدید | 69 پست
خودم هم خوزستانی ام امیدوارم دختراش خوب باشن🥲

تجربه ی من از خابگاه میگه بچه های آبادان و ایذه خیلی گل بودن

بقیشون ولی...

ینی به شخصه کلام بیوفته سمت خوزستان،برنمیگردم ب اون استان

موقع انتخاب دانشگاه فکر میکردم این ک میگن جنوبیا خونگرمن مخص خوزستانم میشه ولی بعد فهمیدم همون مختص بوشهریا و بندرعباسیاس😂

هيچ وقت برای زخمای زندگيت پيش كسی ناله نكن؛زخم بجز صاحبش برای كسی درد نداره!
والا این هنوز جزو خوباشه

اره دقیقن

همه کارفرا ایراد گرفتن از اتاق🥀💔😐

خسته از هر چی که بود،خسته از هر چی که هست🥀                  کاربر قدیمی هستم  علی یاسینیِ سابق ام  اکانتم هزار بار بی دلیل تعلیق شد  لطفا تعلیقمون نکن نی نی یار،چون این اکانت دست دو نفره  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رشتت چیه کدوم دانشگاهیی عزیرم

فرهنگیان

ابتدایی

شهرکرد

خسته از هر چی که بود،خسته از هر چی که هست🥀                  کاربر قدیمی هستم  علی یاسینیِ سابق ام  اکانتم هزار بار بی دلیل تعلیق شد  لطفا تعلیقمون نکن نی نی یار،چون این اکانت دست دو نفره  
چرا شبیه سلول زندانه!خوابگاه ما خیلی خوب بود. هرکس یه تخت و کمد قدی چوبی داشت با یه قفسه.

اتاق ۲۰ نفره هم داره

اتاق شش نقره هم داره

این الان شش نفرس

انتظار هتل نداری ک

بعدشم همه خوابگاه ها واسه هر دانشجو یه کمد و قفسه دارن

اینجام همینجوریه😐

وای وای منو بردی دوران دانشجوییمهمیشه روزای اول خابگاه بیقرار بودمدلتنگگرفتهبوی مهر درس و دانشگشاهتف ...

سرشار از انرژی بود کامنتت

دیدگاهتو عوض کن خب

تجربه ی من از خابگاه میگه بچه های آبادان و ایذه خیلی گل بودنبقیشون ولی...ینی به شخصه کلام بیوفته سمت ...

ن واقعا  خوزستانیا خون گرمن  شاید  تو گیر  دخترای خوبی  نیوفتادی🥲  نمیدونم والا  منم  مسجدسلیمان هستم  

حسابی خوش بگذرون بهترین دوران زندگیته تمام خوابگاهی های اطرافم با یه حسرتی از اون دوران میگن

حتمننن🥹😁😍😍😍😉😉

اره همیشه میگن چرا از اون دوران لذت کافیو نبردیم🥀😂

اتاق ۲۰ نفره هم دارهاتاق شش نقره هم دارهاین الان شش نفرسانتظار هتل نداری کبعدشم همه خوابگاه ها واسه ...

من خوابگاه های مختلف رو دیدم از بچگیم. خداییش خوابگاه شما جز خوباس. ان شاءالله که بهترین لحظات رو توش سپری کنی عزیزم

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40