2777
2789
عنوان

امروز تو خیابون یه آقایی😭😭😭🔴

| مشاهده متن کامل بحث + 962 بازدید | 74 پست
آخه من امروز اصن برا اولین بار چهره اشم دیدم...چه پنهانکاری...داداش کوچیکم شهر دیگه کارش افتاده با ا ...

خب به همون داداشت که نیست بگو هم درجریان باشه هم راه حل بده بهت میدونم سخته به خانواده گفتن ولی بعدا پشیمون نمیشی

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃
خوب واستا ببین چکار داره. جوابشو منطقی بده این دست و پا لرزیدنت و ترست چیه؟ نمیخواد بخورت که تو روز ...

قربونت برم...اصن صحبت این نیست...میگم شهر کوچیکه کسی ببینه راجب من ک دخترم بد فک میکنن من ترسم از اینه...خونوادمم تقریبا سرشناسن...کسی پشت سرم حرف چرت بزنه برا پدرم بد میشه

بعدم روم نمسشه اگ خواستگار کردی چی؟

اگ پیشنهاد دوستی داد چطور تخریبش کنم؟ من نه حوصله ازدواج دارم نه هیچ وقت پایه دوستی نبودم و نیستم

ماییم و موج سودآ شب تا به روز تنها خواهی بیا ببخشا خواهی برو جفا کن:) درد و دریغا که در این بازی خونین                                          بازیچه ایام دل آدمیان است ب کسی تکیه نمیکرد از زیر آوار‌ماندن دوباره هراس داشت موقعی ک دیر شد،مفتش هم‌گرونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب به همون داداشت که نیست بگو هم درجریان باشه هم راه حل بده بهت میدونم سخته به خانواده گفتن ولی بعدا ...

آره خودمم میگم بهش بگم ولی بگم به مامان اینا هیچی نگه بین خودمون باشه😭🤦‍♀️

ماییم و موج سودآ شب تا به روز تنها خواهی بیا ببخشا خواهی برو جفا کن:) درد و دریغا که در این بازی خونین                                          بازیچه ایام دل آدمیان است ب کسی تکیه نمیکرد از زیر آوار‌ماندن دوباره هراس داشت موقعی ک دیر شد،مفتش هم‌گرونه
قربونت برم...اصن صحبت این نیست...میگم شهر کوچیکه کسی ببینه راجب من ک دخترم بد فک میکنن من ترسم از ای ...

هر پیشنهادی داد محترمانه بگو لطفا دیگه مزاحمم نشو واسم بد میشه‌ به خانوادت بگو بیان منزلمون. 

خلاصه اینکه نترس تو کاری نکردی ..ولی اگه پسره بفهمه ترسیدی ونمیتونی به کسی چیزی بگی اذیتت میکنه

خدا بگم چیکارش کنه...اینطور منو بهم ریخت...کی دانشگاه شروع شه برم راحت شم

هر پیشنهادی داد محترمانه بگو لطفا دیگه مزاحمم نشو واسم بد میشه‌ به خانوادت بگو بیان منزلمون.

😂😂😂آجی نمیخوام ازدواج کنم بگم بیان خونمون؟ پس فردا ب خونواده بگن اره دخترتون گفتن تشریف بیارین

حتما نگاه کن

چرا؟ من الن واقعا بهم ریختم هیچی رو تمرکز ندارم

آره خودمم میگم بهش بگم ولی بگم به مامان اینا هیچی نگه بین خودمون باشه😭🤦‍♀️

اره بگو همینو

ببین داداش منم مثل داداش تو حساس میشه ولی خب تو یکی دیگه هست به اون بگو حتما درجریان باشه اونم نمیگه چیزی

اینبار هم اومد جلوت سرتو بگیر بالا گوشیتو دربیار عکس و فیلم بگیر بگو بار بعدی مزاحمت ایجاد بشه تمام اینا رو به پلیس نشون میدم ترجیحا جای شلوغ این کارو کن

بعدم انقد نترس بفهمه ترسیدی بدتر میکنه 

بگو من خانواده ام میدونن فردا میگم داداشم بیاد ببینم حرف شما چیه قوی باش

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃
چرا؟ من الن واقعا بهم ریختم هیچی رو تمرکز ندارم

ببین بهت میگم دیگه نپرس چرا

دقیقا یه موتوری مزاحم یه دختر دانشجو میشه مثلا عاشقش شده

دیگه زندگی این بدبخت رو سیاه میکنه

بابا شاید به قصد خواستگاری اومده جلو

اخه این راهشه؟؟

اینک دیگه انقد ساپورت کرد چند ماهه خونمون یاد گرفته پس چ روشیه این ادا ها...بعد من ک نمیخوام ازدواج کنم اگ میخواستم حداقل تحویلش میگرفتم...این کلا درکشو نداره ؟

ببین بهت میگم دیگه نپرس چرادقیقا یه موتوری مزاحم یه دختر دانشجو میشه مثلا عاشقش شدهدیگه زندگی این بد ...

خواهش میکنم بگو بعدش چی میشه؟😭

ببین من اصن گیر دانشگاهم ک شروع شه بازم میرم از شهرمون اصن دل باختن و ازدواج برام معنی نداره

اره بگو همینوببین داداش منم مثل داداش تو حساس میشه ولی خب تو یکی دیگه هست به اون بگو حتما درجریان با ...

چشم ...مرسی فداتشم❤❤

خواهش میکنم بگو بعدش چی میشه؟😭ببین من اصن گیر دانشگاهم ک شروع شه بازم میرم از شهرمون اصن دل باختن و ...

نیکی کریمی هم توی فیلم اصلا خوشش نمیومد

حتی رفت یه شهر دیگه بازم طرف پیداش شد

خیلی سم بود

وقت کردی ببینش فیلم قشنگیه

2801