2777
2789
عنوان

لطفا فقط خانومای متاهل بیاید ب کمکتون نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2173 بازدید | 165 پست

ببخشید عزیزم من مجردم  معذرت میخوام اومدم تو تاپیک شما 

اما ی ضرب المثل هست ک میگه خر با پیغام آب نمیخوره...‌ منظورم اینه ک ب هیییچ عنوان پیام ب اون خانم نده چون حرفتو جدی نمیگیره جوابم ممکنه نده... تلفنی باهاش صحبت کن گ لااقل شرمنده ش کنی.. و محکم و با جسارت حرف بزن.. شل شلی حرف بزنی حساب نمی‌بره ها‌‌... حتی تهدیدش کن بگو اگه فقط شک‌کنم ک حتی اس دادی.. میدم ب تک تک فامیل و در و همسایه میگم و در نهایت شکایت میکنم ... بترسووونش... کوتاه نیا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم زن ها با هر بی مهری سرد میشن کاملا طبیعیه که از درون شکسته و خشمگین باشی،  اول به هیچ عنوان اجازه نده توی رابطه اسم کسی رو بیاره چندبار که بگی من دوست ندارم لذت نمیبرم سکوت میکنه برای اینکه فکرش رو مشغول کنی بگو دوست دارم حین رابطه از من تعریف کنی،  دوم چت ها رو نگه دار و شوهرت رو تهدید کن اگر قطع رابطه نکنه همسر اون خانم رو یا پدر و برادر خودتون رو در جریان میزارین. اخرین اقدام تهدید اون خانم باشه فعلا رفت و امد رو قطع کنید جایی هم به اجبار دیدینش بهش بی محلی کنید تا متوجه بشه خودش رو جمع و جور کنه. 

رابطتون خوبه !بعد موقع رابطه از زنای دیگه میگه شما همراهی می کنی!تازه چت هم میکنه!شایدم تحریک بشه با حرفای اون!!

اصلا نمیتونم باور کنم کسی بتونه اینجوری زندگی تشکیل بده و اسمش بزاره خانواده 

حالم واقعا بد شد

شایدم من زیادی امل هستم نمی دونم !!

همسر منم گاهی این حرف را میزنه ولی اسم تا حالا نیاورده... منم اوایل میگفتم خوب طوری نیست فانتزیه 

ولی بعد نارضایتی خودم اعلام کردم و اونم دیگه نگفت و حتی گفتم خوبه منم اسم یه مرد دیگه را بیارم؟؟ 

همراهی میکردی😐😐وات د فاز؟!

شوهرمن نگاش بچرخه روکسی چشماشو درمیارم چه برسه اسم بیاره و منم همراهیش کنم 

رک و راست بگم دیگه نمیتونی درستش کنی مردی که بجززنش به سه نفردیگه نظرداره یه قرون نمیارزه 

شوهرمن بود عقیمش میکردم 

هیجان رابطه زیاد شد؟؟؟چه حرفا همون اول میزدی تو دهنش اینقد رو دادی تو فکر مخشونو بزنه بیاره جلوت باشون باشه...همون اول میزدی تو دهنش و میگفتی دوستت میدونه چقد کثیفی خدا وکیلی چطور با این انگلا زندگی میکنین

یه انحرافاتی تو رابطه داره متاسفانه و چون خودتم همراهیش کردی دیگه وقیحتر شده،همه تو ذهنشون ممکنه تصوراتی نادرستی حین رابطه داشته باشن اما به زبون آوردنش و درست نمیدونم،این از این قسمت قضیه،سر رابطه با اون خانوادم خب باید قطع رابطه کنی حست و هیچ وقت دست کم نگیر،قطع رابطه ناراحتی داره به درک صلاح زندگیت مهمتره،دیگه دعوتشون نکن و خونشونم نرو اما مستقیم به شوهرت نکو چون از اون زن خوشم نمیاد.نذار حرمتا از بین بره.

2801