2777
2789
عنوان

خانواده شوهرم جاریم میپرستن

| مشاهده متن کامل بحث + 1244 بازدید | 62 پست

ببین منم بچه ی همون خانواده ایم که مامانبزرگم عموم و بیشتر دوست داره ، عموی من یه ادم پر جذبه س که توقعیه و از هر حرکت هرکس ممکنه ناراحت شه و همینطور زنش 

شمام همینجوری باشید سگ محل کنید و کمتر خوبی کنین بیشتر سمتتون میان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونجا میدون پیشرفتت نیست عزیزم که خالی کنی ضررکنیماهی یک بار برو آرامش اعصابت از همه مهم تره

خدا شاهده بچمو ببینی میگی چقدر مظلومه یکبار دست نوازش ب سر بچه من نکشیده پدر شوهرم همش با اتم نگاهش میکنه بچه ۴ ساله رو.همه کاراشون با شوهرمه.میترسم شوهرمو از ارث محروم کنن نرم.دلم میسوزه چون ی مسافرت نمیتونیم بریم بخاطر اینا همش کاراشون میکنه شوهرم

یه صلوات بفرستین برا خوب شدن حالم  کاربری دست ۳ نفره.لایک نکنین قربون دستاتون  
جاریت چه گناهی کرده ؟

تمام اموال پدر شوهرم بالا کشیده بازم میخانش.جلوی خوده من داشت زیر اب منو میزد.خیلی دلم گرفته از دستشون اخه شوهرمم با اوناست بدبختی

خدا شاهده بچمو ببینی میگی چقدر مظلومه یکبار دست نوازش ب سر بچه من نکشیده پدر شوهرم همش با اتم نگاهش ...

نمیکنن 

شما اول ازهمه قدر خودتو بدون 

کمتر کن رفت آمد را

بارون اومد و یادم داد                                                                                         هرچی آرایش کنی میشوره میبره

جاری منم دائم اونجا پلاسه جادو جنبل میکنه بد منو میگه اصلا برام مهم نیس ماهی یبار بعد ازشام میرم سرمیزنم هی نگن نمیاد . کادو کردم خانواده شوهرمو دادم دست جاریم بلکه سیرشه .جواب تهمتاشم خدا خودش میده انقد حرص خوردن نداره

.

ولی من ۱۰ ساله میدون خالی کردم،فقط مناسبت ها میرم بقیه جاری هام از من یاد گرفتند خیلی کم بهشون سر می زنند،اینقدر که روی من حساب می کنند ،روی بقیه حساب نمی کنند،

به خودت اهمیت بده...

بهترین چیزها در زندگی آنگاه روی می دهند ،که تو تنها هستی

بزار شوهرت بره. تو نرو. چقدر مگه ارث و میراث دارن که بخاطرش خودت و بچتو تحقیر میکنی؟ اصن پول ارزششو داره؟ از خدا بخواه نه از بنده خدا که اگر از بندش بخوای همیشه لنگ و آویزون میمونی

و خدایی که در این نزدیکیست 

با اجازه اسی بچه ها ی سوال دارم ممنون میشم بگید من صفحه گوشیم بالا سه یا چها تا ترک افتاد باید عوض بشه  ن خش گیرش ها خود صفحه اصلی 

اگه درستش کنم و ی موقعی  بخوام  عوض منم یا بفروشم میفهمه گوشی فروشی  عوض شده صحفش؟

با تمام احترامی که برات قائلم ولی عزیز بی علت نیست

ببین من دو تا زن داداش دارم هر دو در یک موقعیتن،بزرگه خیییییلی کلاس میذاره،در هر مورد،ریز و درشت

اصلا گاها به دروغ شاخدار تبدیل میشه

ما هم به روش نمیاریم ولی باعث شده دور بشیم ازش و اون زنداداشم برامون قابل احترام تر بشه

جاری منم دائم اونجا پلاسه جادو جنبل میکنه بد منو میگه اصلا برام مهم نیس ماهی یبار بعد ازشام میرم سرم ...

بخدا جاری منم جادو جنبل میکنه‌.اخه میترسم شوهرم از ارث محروم کنه.خونشون ۱۵ میلیارد ارزش داره.و میترسم همش بده اون.هرچند شوهرم همش کاراشون میکنه

2801