2777
2789
عنوان

خانواده شوهرم جاریم میپرستن

1241 بازدید | 62 پست

بحدی جاریم دوس دارن هم پدر شوهر هم مادر شوهر ک سرش با همه دعوا میکننن.حتی شوهر خودم تا حرفش بیاد تو هم میره و قلبا ناراحت میشه.بعد جالبیش اینه ی ادم موذی و بدجنسی هست ک دومی نداره جاریم.

الان چند روزیه نمیرم ب پدرشوهرم اینا سر بزنم چون منو نمیخان بچه منو نمیخان همین سری اخر پدر شوهرم ب بچه ۴ ساله من ک پیشم بود هیچ کاری هم نداشت و دودقیقه از رفتنمون ب خونش نگذشته بود گفته ستاره کتک میخای!؟جدی هااااااا در صورتی ک بچم کاملا ارومه خیلی دلم سوخته.همش تعریف اونو میکنن.همه کاراشون با شوهرمه ولی همگی میگن اون خوبه.

خستم چ کنم .نمیخام میدون خالی کنم برا جاریم برم سر بزنم بهشون؟از طرفی اگرم برم پدر شوهرم باز توهین هاش شروع میکنه و پیش خودش میگه اینکه میاد بزار بگم چ کنم.

الهی ک خیر نبینه من ک ازش نمیگذرم

یه صلوات بفرستین برا خوب شدن حالم  کاربری دست ۳ نفره.لایک نکنین قربون دستاتون  

میترسی میدون خالی کنی ؟

مگه دارن دُر و گوهر پخش میکنن برات که میترسی جا بمونی

آدم های بی لیاقت همون بهتر که دورشون خالی باشه

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونجا میدون پیشرفتت نیست عزیزم که خالی کنی ضررکنی

ماهی یک بار برو 

آرامش اعصابت از همه مهم تره

بارون اومد و یادم داد                                                                                         هرچی آرایش کنی میشوره میبره
میدون توهین و تهدید رو میخوای پر نگهداری یا لجبازیت گرفته؟خوب برن گم شن همشون

همش میترسم شوهرم از ارث محروم کنه همشو بده ب برادر شوهرم و جاریم

یه صلوات بفرستین برا خوب شدن حالم  کاربری دست ۳ نفره.لایک نکنین قربون دستاتون  
همش میترسم شوهرم از ارث محروم کنه همشو بده ب برادر شوهرم و جاریم

خوب بخوان بدن نمیتونی جلوشونو بگیری فقط تا اون موقع خودت و بچت ضعف اعصاب گرفتین 

کاش میشد از کسانی که مرده اند پرسید: آیا بالاخره رنج های بشر  پایان یافت؟

عزیزمم بنظرم در رقابت با جا ریت نباش چون رقابت حال ادمو بد میکنه خودت باش و خودت... یعنی اگه برا رفتن خونه مادرشوهر قراره حرص بخوری نرو و هیچ وقت فکر نکن عرصه برا اون باز میشه خوب باز بشه چی میشه مگه کین اونا که بخان تحویلت بگیرن یا نه... شما اگر حال دلت خوب میشه برو وگرنه نرو و جوری باش که حالت خوبه چون تو مسیول قلب خودت و خانوادتی

2801