2777
2789
عنوان

موندم پیش یک بفریتم پسرچهار ساله ام رو یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 776 بازدید | 53 پست
پسر منم 99هست اخر مهر چهارسالش کامل میشه. مهدی که ثبت نام کردم. امروز جشن ورودی 6ساله هارو داشتن. گف ...

بچه تو آخر مهر یعنی این ماه۴ساله میشه انشالله اگه شاغل نیستی کاش ثبت‌نام نمیکردی بجاش بیرون کلاس های دیگه ثبت‌نام میکردی

شاید یکسال دیرتر بفرستم چون جسه ریزی داره. البته خیلی باهوش و مستقل و زبون دار. خداروشکر

خیلیم عالی 

من پسرم نیمه اولیه ولی یک سال دیرتر میخوام بفرستم

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا حفظشون کنه . اره مساله بیماری هم هست . به نظرم از این کتابای حل کردنی بگیر دوتاشون رو بشون کنار هم باهاشون کار کن یا مثلا کوچیکه اگر باهات راه نمیاد برگه بده خط خطی کنه. من خودم یکم ذات معلمی دارم ازم برمیاد . شما هم امتحان کنید شاید بشه

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
منم مشکلم همینه ترس مریض شدنش رو دارمهی دست دست میکنم سره همین چه کلاسی خوبه تو این سن بفرستم بنظرت؟

دوقلوهای من کلاس چهارم هستن از موقعی که مدرسه شروع میشه این دوتا مریضن تا موقعی که مدارس تعطیل میشه 

دختر کوچیکم ۵ سالشه مطمئنم بفرستم بره اونم هر روز مریضه پس نمیذارم بره تازه پیش ۲ هم نمیذارم بره

بچه تو آخر مهر یعنی این ماه۴ساله میشه انشالله اگه شاغل نیستی کاش ثبت‌نام نمیکردی بجاش بیرون کلاس های ...

شاغل نیستم. ولی کلاسای زیادی هم توی شهرمون نیست. ولی خودش ذوق داری کلی وسیله خریدم براش وتوی محیط هم میمونه. دوست پیدا میکنه و... 

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست. آنقدر سیر بخند که ندانی غم چیست👌🏻
دوقلوهای من کلاس چهارم هستن از موقعی که مدرسه شروع میشه این دوتا مریضن تا موقعی که مدارس تعطیل میشه ...

پیش دو رو باید بفرستید چون بهشون مدرک میدن. وبعضی مدارس سختگیری دارن برای ورود به کلاس اول. بپرسید اگر نیاز نبود که نفرست چون شنیدم خیلیا گیر دادن و. مجبور شدن بفرستن. 

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست. آنقدر سیر بخند که ندانی غم چیست👌🏻
از استرس مریض میشن ؟ یا بدنشون ضعیف حتما علت پیدا کن درمان کنید با کمک معلمشون

استرس ندارن دکترم میبرم اصلا نمیدونم چرا اینجوریه داروی تقویت سیستم ایمنی هم میخورن 

بخدا بهترین تغذیه رو دارن خیلی حساسم ولی مدرسه شروع میشه دائم مریضن 

امسال دیگه براشون واکسن آنفولانزا زدم تا ببینم چی میشه 

استرس ندارن دکترم میبرم اصلا نمیدونم چرا اینجوریه داروی تقویت سیستم ایمنی هم میخورن بخدا بهترین تغذی ...

پس از دوستاشون میگیرن من همیشه به دانش اموزام میگم احساس کردین مریض هستین نیایین چون هم میایین خودتون مریضیتون بیشتر میشه هم به دوستاتون میدین بمونید خونه آش و استراحت کنید بیایید اجازه کلاس نمیدم

پیش دو رو باید بفرستید چون بهشون مدرک میدن. وبعضی مدارس سختگیری دارن برای ورود به کلاس اول. بپرسید ا ...

دوقلوهام و پیش دو نفرستادم البته زمان کرونا بود اصلا ثبت نامشون نکردن برای این دخترم باید بپرسم ولی خودم اصلا راضی نیستم بره بخاطر مریضیه پاییز و زمستان 

پس از دوستاشون میگیرن من همیشه به دانش اموزام میگم احساس کردین مریض هستین نیایین چون هم میایین خودتو ...

دقیقا از دوستاشون میگیرن بعضی از مادرا بچه رو با تب بالا میفرستن مدرسه میاد همه بچها رو مریض میکنه و میره به چشمم دیدم بچه از سرفه و آبریزش بینی داره خفه میشه ولی میاد میشینه سر کلاس

2801